Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FOARTE URGENT!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 126
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by lulu75
Va rog din suflet, daca stie cineva cum le pot gasi pe fetele din Elvetia, sa ma ajute. Sotul meu nu mai poate nici sa vorbeasca, doar balmajeste ceva indescifrabil si nu se poate ridica din pat, iar mama lui vine pe la 8 seara. Nu poate sa imi spuna nici un nr de telefon de la altcineva pt ca nu poate vorbi bine. Va implor ajutati-ma!!!!
Dar LULU, ce s-a intamplat cu el? De ce se simte asa rau? De ce a luat pastile? Laura [img]http://www.desprecopii.com/forum/gravida.gif [/img] (19 saptamani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina.. am sunat la 3 minute dupa tine. Mesajele noastre au fost lansate simultan.. si eu nu stiam ca ai sunat deja. Salvarea plecase deja. Mi-au cerut numarul de telefon al cuiva din Elvetia si - LUOLU - am dat numarul pe care mi l-ai dat . Este al mamei? Le-am spus sa o sune sa informeze. M-au luat la intrebari daca a mai luat medicamente etc. Le-am spus ca este prima oara, ca-i un tip super bun dar obosit si descurajat un pic si ca-i e dor de sotia lui. Am improvizat..! Telefonul la care te poti interesa de starea lui este 0041212137144. Daca suni peste 30-40 de minute vei sti care-i starea lui. Ceri pe cineva care stie engleza si spui ca este despre cazul din strada... Daca stii ca are ceva alergii ar trebui sa-i anunti ca eu n-am stiut sa raspund. Si nici sa le povestesc despre DC nu aveam timp![:D] Roxana&Ruxandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce mi-am am scris ce stiam io la 'Antidot la somnifere' am vazut si strigatul disperat al lui LULU ! Cu franceza mea n-as fi putut sa o ajut , imi pare rau ! Si-n plus , m-am blocat !! Fetelor , [asia] ! Lauraa, scuze ca ma bag , din cate stiu eu sotul ei a facut o depresie. Era un subiect scris acum vreo 2 zile , dar nu-l mai gasesc ... Doamne-ajuta !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...