Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FOARTE URGENT!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 126
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Roxana bine ca le-ai dat numarul,mi l-au cerut si mie,dar din graba nu-l notasem. Abia astept o veste ceva,sa stim ce s-a intimplat. Corina si Anna nazdravana Quand on veut une chose, tout l'univers conspire à nous permettre de réaliser notre rêve. ( Paolo Coelho)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by aquariusrpro
Corina.. am sunat la 3 minute dupa tine. Mesajele noastre au fost lansate simultan.. si eu nu stiam ca ai sunat deja. Salvarea plecase deja. Mi-au cerut numarul de telefon al cuiva din Elvetia si - LUOLU - am dat numarul pe care mi l-ai dat . Este al mamei? Le-am spus sa o sune sa informeze. M-au luat la intrebari daca a mai luat medicamente etc. Le-am spus ca este prima oara, ca-i un tip super bun dar obosit si descurajat un pic si ca-i e dor de sotia lui. Am improvizat..! Telefonul la care te poti interesa de starea lui este 0041212137144. Daca suni peste 30-40 de minute vei sti care-i starea lui. Ceri pe cineva care stie engleza si spui ca este despre cazul din strada... Daca stii ca are ceva alergii ar trebui sa-i anunti ca eu n-am stiut sa raspund. Si nici sa le povestesc despre DC nu aveam timp![:D] Roxana&Ruxandra
Nr de telefon este de la mama lui de acasa unde sta si el, deci o vor anunta doar cand ajunge acasa ea. Nu a mai luat niciodata medicamente incat sa i se faca rau. In Romania nu avea decat aspirina si paracetamol in casa. Soacra-mea in schimb traieste doar cu medicamente si l-a obisnuit ca in fiecare seara sa ia pastile ca sa doarma. Nu face alergie la nimic sau cel putin nu a facut pana acum. Luminita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit acum 5 minute cu soacra mea. A ajuns acasa in acelasi timp cu Salvarea. Asteapta sa vina tatal fetitelor de care are grija sa le ia si merge la spital. Mi-a spus ca ma suna cum ajunge acolo. Sotul meu se simtea foarte rau si l-au dus de urgenta la spital. Sper sa fie bine. Cum aflu ceva va anunt. Va multumesc! Luminita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Luminita, Am urmarit subiectul postat de tine, nu am raspuns pana acum pentru ca nu aveam cu ce sa ajut. Indraznesc sa intervin acum cand vad ca totul incepe sa ia o intorsatura fericita. Totusi, iti recomand din toata inima sa-l iei pe sotul tau de acolo. Nu stiu daca este bine sa te duci tu dupa el, pentru ca daca el are crize de depresie, sigur nu-i va face bine sa se intoarca in acelasi cadru. Incearca sa rezolvi lucrurile in asa fel incat sa iasa de sub influenta mamei. Si mai presus de orice, inconjoara-l cu toata dragostea pe care esti in stare sa i-o daruiesti. Iubirea face adevarate minuni in cazuri de depresie. Fa-l sa-si recapete increderea in el si sa redevina persoana pe care o stiai. Oricum, tine-ne la curent cu mersul lucrurilor si Dumnezeu sa va ocroteasca dragostea. Cu drag, Simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi cand inca mai puteam vorbi cu el imi spunea ca vrea sa moara. L-am intrebat de ce? Mi-a spus ca mama lui nu il iubeste. L-am intrebat daca e constient ca sunt alti oameni care il iubesc. Mi-a spus: "tu si mamaia ma iubiti si pt voi nu voi muri dar vreau acasa." I-am spus sa nu mai stea si sa vina. M-a rugat sa-i spun mamei lui sa ii ia bilet de avion ca nu mai rezista sa vina cu autocarul. I-am promis ca o voi face si apoi nu am mai inteles ce vorbeste. Sper sa iasa cat mai repede din spital si sa vina acasa. Vom merge impreuna la un psihoterapeut si am incredere in Dumnezeu ca va fi bine. Din pacare eu nu pot obtine viza pana in ianuarie-februarie si nici cu viza de turist nu pot merge atata vreme cat dosarul meu e la Ambasada. El e singurul care poate veni. Luminita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...