Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FOARTE URGENT!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 126
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Multa sanatate sotului tau si sa dea Dumnezeu sa fie totul bine si sa fiti din nou alaturi .Sintem cu gindul la voi.Sa aveti parte de o viata minunata si fericita impreuna .Ai incredere ca totul se va rezolva si chiar daca sotul tau va reveni acasa ,poate ii va fi mai bine si dati uitarii tot ce era rau.Te imbratisez cu drag Luminita si mult curaj.Catan si piticii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simt ca innebunesc. Nu am nici o veste. Soacra mea nu e acasa si cred ca a uitat sa ia mobilul lui Gabi la ea si nu am cum sa aflu ce s-a intamplat. Mi-e frica sa nu se fi intamplat ceva rau. Am sunat la spital dar nu inteleg nimic din ce zic pt ca mie mi s-a sters din creier orice limba straina. Nu ma pot concentra deloc. Doamne ce s-o fi intamplat? Au trecut 5 ore si nu stiu nimic. Luminita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luminita, eu am fost plecata citeva ore si acum cind m-am intors am dat fuga sa vad ce s-a mai intimplat. Nu mai stii nimic? Incearca sa-ti pastrezi calmul, eu cred ca totusi daca era constient cind ai vorbit ultima data cu el la telefon nu poate fi chiar asa de rau... Te pup si sper din tot sufletul sa fie bine! Catalina. This is the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...