Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FOARTE URGENT!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 126
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nu mai sun acum la spital. Am aflat de la Andrada ca e bine si m-am gandit si eu ca nu e bine sa il trezesc. Soacra mea nu poate sa imi spuna mai multe decat a aflat Andrada. Sunt curioasa insa cand ma va suna sa imi spuna ce face sotul meu. Il voi suna maine dimineata pt ca sigur are nevoie sa ma auda. Am crezut in voi si in ajutorul vostru de cand am vazut cat de uniti erati cand Andrei-baiatul Luciei2 era in suferinta. Daca nu erati voi poate acum sotul meu era in cer. Sa va dea Dumnezeu sanatate!!! Luminita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat la 8 (ora Romaniei) la spital. Am vorbit cu sotul meu care este inca ametit de la pastile, dar e in afara oricarui pericol. Mi-e atat de dor de el. M-a apucat plansul [q][q][q]in timp ce vorbeam. I s-a recoltat sange in dimineata asta ca sa vada cantitatea de somnifere din sange. Soacra mea[poc] nu mi-a dat nici un telefon. Cand mi-a raspuns dimineata la telefon in salon era foarte mirata ca i-am gasit si acolo. I-am spus ca nadejdea ei sotului meu i s-ar fi putut intampla o nenorocire, iar eu as fi innebunit o noapte fara sa am vreo veste despre el. Era numai lapte si miere. Of si numai din cauza ei Gabi e acolo. Acum una peste alta e bine ca sotul meu e in afara pericolului. Fara voi Gabi ar fi putut ajunge prea tarziu la spital, iar eu nu as fi aflat nici pana acum ce face. Cand mai aflu ceva va spun.[dual][dual][dual][dual][dual][dual][dual][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] Luminita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Lulu, Ii doresc sotului tau multa, multa sanatate si puterea de a depasi momentul greu prin care trece. E minunat sa aiba alturi o sotie atat de iubitoare ca tine. Curaj si sa dea Dumnezeu ca dragostea voastra sa invinga toate greutatile! Am fost f.f.f. impresionata de intreaga poveste, dar si de minunatul exemplu de omenie pe care multe fete de pe forum l-au dat, de promptitudinea cu care au sarit in ajtorul tau chiar daca se aflau la mii de km distanta chiar de Elvetia. Bravo lor si Dumnezeu sa aiba grija ca orice fapta buna sa fie rasplatita pe masura! Bravo comunitatii desprecopii[flo][flo][flo]!!! Ati fost nemaipomeniti! Adriana [gravi]in 32 de saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...