Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FOARTE URGENT!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 126
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Luminita, pune-l sa se uite pe net. Exista zboruri dar o sa-l coste mult daca vine cu un bilet doar dus. Cursele de zurich sunt operate de tarom cu swiss international airline. Nu are zbor direct geneva - bucuresti. poate veni via Budapesta cred. Suna la MAlev, Tarom si la Swiss air. Suni la informatii si-ti dau numerele. Eu trebuie sa plec acasa si nu mai am timp de cautare. O sa incerc si de acasa.. desi e mai greu. Roxana&Ruxandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lulu75
M-a sunat Gabi. Este acasa dar a dat semnatura ca se duce luni la un control. Vrea sa ajunga in Romania cat mai repede. S-a certat la spital cu mama lui si sunt foarte ingrijorata cand stiu ca e acasa. Mi-a spus ca zilele pana se intoarce in Romania vor fi un calvar. Vrea sa vina cu avionul dar nu are rezervare. Va rog sa ma mai ajutati o data si sa-mi spuneti cum se procedeaza cu aceste rezervari. Am inteles de la mama lui ca trebuie sa ia avionul din Geneva. Pana il vad acasa simt ca innebunesc. Mama lui in loc sa-l protejeze mai rau ii face. El de suparare i-a spus ca nu o sa o primeasca sa isi vada nepotii iar ea l-a injurat. Doamne Sfinte nu mai inteleg nimic. Luminita
Agentia Tarom din Zürich: tel 01/ 252 90 40 (Agentie) tel 01/ 813 24 14 (Aeroport) Sa telefoneze si va afla mai multe informatii. Personalul e f amabil. (vorbeste in romana) Oficiul National de turism: tel 01/ 211 17 30 Pe net: www.swiss.ch Sau: http://www.travel.ch/fluege/ sau: http://www.arenacentral.net/reise.Chone.htm In Zürich este aeroport mare international. Nu stiu in Geneva ce curse sunt. Adela- ~~Sarbatori Fericite! [aho]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu-mi mai gasesc linistea. Soacra mea a innebunit. Nu vrea sa ii dea sotului meu nici banii lui de casa, nici nu vrea sa ii plateasca bagajele pe care ea i le-a carat pana acolo. Sotul meu spune ca ii lasa tot dar sa-i dea banii lui. Ea i-a spus:"ii vezi cand mi-o vedea eu ceafa". Din partea mea poate sa vina fara nimic. Eu am o garsoniera si locuim in ea sau facem un credit la banca. Eu il vreau pe el linistit acasa. El insa isi vrea banii pt care a facut o multime de sacrificii. Doamne cand o sa ia sfarsit cosmarul asta? Mi-e frica sa nu se intample iar ceva rau pt ca vad ca mama lui nu il iubeste deloc. Tot ce face pt el e de fatada ca sa para in fata tuturor o mama buna iar Gabi un monstru. Mie mi-a promis soacra-mea ca ii da banii si ii plateste si bagajele sa vina in Romania. Lui insa ii rade in nas. Nu mai stiu ce sa mai fac. Luminita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa faci?Incearca sa-ti comvingi sotul sa-si ia talpasita repede,chiar si cu buzunarele goale!Banii se fac,stresul si discutiile iti distrug sanatatea!Am dat de curiozitate o cautare pe net pt.bilete de-avion si cel mai ieftin ar fi cu Malevul($276+taxe)dar au locuri maine[:)] si-apoi dupa 29 dec.Urmatoarea ca pret ar fi Swissul (580+taxe)care ar avea ceva pt.14,15,22-24,si-apoi incepand cu 27.Mai ieftin de-atat n-am gasit nimic. http://www.travelocity.com/Flights/0,,TRAVELOCITY,00.html Ce sa zic?Succes si sa-l vezi acasa repede si cu bine! [gravi]Irina,Vevica-mica & margicu'[;)] din burtica[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pana luni nu poate sa plece asa ca nu stiu ce sa mai spun. In seara asta s-a certat cu mama lui si a plecat de acasa. Din fericire s-a intors. Il innebuneste femeia asta. Nu inteleg de ce nu a ramas in spital. Macar acolo avea parte de mai multa liniste. Ma rog la Bunul Dumnezeu sa poata trece cu bine si peste zilele in care mai sta acolo pana se va intoarce si sa il vad acasa.Credeti-ma ca nu mai am liniste pana nu vine. Sa aveti o noapte linistita! Luminita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sotul tau are nevoie urgent de un repaus, si de mult ajutor. Trebuie sa il ajuti sa iasa din starea asta depresiva, si singura cale este sa vina la tine. Nu conteaza banii. Sa faca tot ce este posibil pt a fi cu tine. Iubirea ta pt el il va ajuta mult. Iubirea invinge orice obstacol.. pupici Crinuta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luminita, ma bucur mult ca partea critica a trecut cu bine! Fetelor, inca o data va felicit pentru tot ce ati facut si sint convinsa ca bunul Dumnezeu va va intoarce tot binele inapoi![flo] Luminita, eu cred ca imediat ce sotul tau va fi acasa, indiferent de bani, lucrurile vor reintra pe un fagas normal si vor merge numai spre bine. Imi pare rau ca nu pot sa ajut cu nimic concret... Va tin pumnii sa fie totul bine! Pupici, Catalina. This is the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luminita draga, ce pot sa spun? Cuvintele...cam greu mi le mai gasesc dupa ce am citit.. In primul rand multa sanatate sotului si orice ar fi, important este sa fiti impreuna cat mai curand. Si fetelor, sunt mandra ca fac si eu parte din aceasta mare familie! Toata dragostea pentru voi. [pup] Cosmina [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Luminita cred ca toate fetele sunt alaturi de tine ,trebuie sa fii tare. Astazi mergi la biserica si roaga-te "BUNUL DUMNEZEU E ALATURI DE TINE", eu sper ca mama sotului tau sa-si schimbe atitudinea, ea nu-si da oare seama ca nu are nimic de cistigat in acest fel?, oricum el se va intoarce la tine si ea v-a ramane de izbeliste. E o minune ce s-a intamplat si e o bucurie ca in ziua de azi mai sunt oameni cu inima mare. Fetelor atzi facut un mare cadou de Mos Nicolae. Sper sa auzim de bine,mult curaj!!!!!!!!!!! OANA & GALUSCA DIN BURTICA 15 SAPT
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...