Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Andreea este foarte rau. Rugati-va pentru ea!


m34

Recommended Posts

Mihai esti un om f f deosebit... Am vrut sa scriu si la celalalt subiect trimis de Cristina , dar vazusem ca Andreea se simtea mai bine... Daca ar putea mama Andreei SAU altcineva sa mearga la Doctorita CARJA de la spitalul Elias si sa vorbeasca cu dansa. Ce am vazut eu ca e f f buna si a cam salvat multi copii care dupa parerea altor medicii nu mai aveau nici o sansa... DR e la spital in fiecare zi pana la ora 14.30, dar numai stiu daca lucreaza sambata si duminica. Sper din toata inima sa o poata ajuta pe micuta Andreia...[bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang]... Despre dr Zamfirescu, nu am o parere buna...nu te supara! Multa sanatate lui ANDREEA! Brindusa si bb Madalin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 168
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Andreea este in continuare la terapie intensiva si nu poate fi vizitata de mamica decat intre 15-17. Azi pe la 14 mamica ei era mai putin ok fata de aseara, din cauza ca nu si-a mai vazut copila de aproape 24h. I-am dus ceva mancare, i-am spus ca Andreea va avea mare nevoie de ea cand se va intoarce in salon si mi-a promis ca mananca si se odihneste. Medicii zic ca Andreea este bine, dar impresiile mamicii o sa le avem abia dupa 17, dupa ce se termina vizita. Revin ! Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa dea bunul Dumnezeu sa treaca toate nenorocirile astea care au cazut pe capul unor ingeri nevinovati (ma refer in egala masura si la ALVARO DANIEL) SA GANDIM POZITIV PENTRU EI, ASA VOR DEPASI MAI REPEDE SI MAI USOR BOLILE!!!![il] CRISTINA SI MIHAI, SUNTETI PROBABIL INGERI PE PAMANT, veti fi rasplatiti pentru ceea ce faceti!!! Te rog mult ELENALOVE27 sa-mi spui ce face puiutul tau drag. Melania & Anna-Luciana (2 ani si 9 luni[bonjovi]) melania
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...