Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Andreea este foarte rau. Rugati-va pentru ea!


m34

Recommended Posts

Andreea este cam la fel ca ieri. A mancat foarte putin fara sa vomite, in schimb perfuziile ii umfla locul intepaturii, asa ca trebuiesc mutate des: au fost pe manute, apoi pe picioare, iar acum pe degetele [q] Este destul de suparata si are si de ce, cred ca daca era unul dintre noi in locul ei, se urca pe pereti de disperare [bang] dar ea este tare, este o micuta luptatoare si va birui [pup] Si mamica ei are nevoie de incurajari, pentru ca iar urmeaza 22h foarte lungi pana sa isi vada iarasi puiul [q] Noi suntem in continuare alaturi de ele [si-eu] Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 168
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am citit tot si mi-au dat lacrimile...pt sufletelul nevinovat ce se chinuie atat de mult in incercarea de a birui boala...saracuta de ea.. Cristina si Mihai va felicit ca sunteti asa oameni buni si cu un suflet cald si va implicati cu totul sa ajutati acest copil.Felicitari! Multumiri din suflet lui Dumezeu ca a ajutat-o pana acum si Il rog din tot sufletul meu de mama sa o ajute si in continuare! Ma gandesc la saraca mama ce cumplit e sa treaca o asa experienta grea...e cel mai dureros lucru posibil pe lumea asta... Asteptam vesti!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma cam indoiesc ca se odihneste cum trebuie, dar care dintre noi ar putea sa se odihneasca avand puiul in suferinta in spatele unor usi fara geam, la numai cativa metri ?! Eu am insistat cat am putut sa ii explic faptul ca ar trebui sa profite ca are patul liber numai pentru ea si sa acumuleze energie pentru cand va fi transferata Andreea in salon, pentru ca va avea nevoie de mamica 100%. Acasa mai are doi copii - un baiat de 17 ani si o fata de 14 ani, de care are grija tatal lor (si ei sunt bolnaviori !) Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am auzit-o pentru prima data pe Andreea dupa operatia de luni, prin telefon. A raspuns cu un Alo asa de cristalin... [flo] Dupa voce este vioaie si se plange cat poate ca ii e foame si vrea sa manance (are si preferinte saracuta), dar trebuie tinuta la un regim strict controlat, atat la ceea ce mananca, cat si la cat mananca. A fost foarte emotionant [q] dar m-am bucurat enorm pentru ca inseamna ca este pe drumul cel bun, am simtit asta in glasul ei [pup] Doctorul Negoitescu,care a operat-o ne-a spus ca va trebui sa stea la spital pana pe 10 ianuarie, tot la terapie intensiva, unde primeste tratamentul de care are nevoie. Doamne ajuta sa fie bine cat mai repede ! Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea, sa dea bunul Dumnezeu sa te faci bine, sa te vegheze ingerasul tau pazitor. Doamne ajuta, sa ii dea mamei tale putere si credinta ca totul va trece si va fi bine. Chiar daca le veti petrece la spital, Sfintele sarbatori de iarna sa va umple inimile de incredere si speranta. Dumnezeu e peste tot si nu trebuie decat sa credem in el. Numai bine Adina si familia [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...