Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Andreea este foarte rau. Rugati-va pentru ea!


m34

Recommended Posts

  • Răspunsuri 168
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am citit subiectul tarziu si am tot dat apa la soricei pana acum. Daca la inceput eram plina de revolta si disperare in fata unui sistem sanitar aberant si inuman, acum nimic nu mai conteaza pe langa vestea insanatosirii unui sufletel nevinovat si a marilor suflete ale membrilor DC. Va felicit pe toti cei care v-ati implicat si in mod deosebit pe Cristina si Mihai, pentru care cuvintele nu-s destul! [flo] Multa sanatate puiului mic si putere familiei! Elena, mama Oanei si a lui bb Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur nespus de mult ca avem vesti bune[si-eu] impreuna ,macar moral si de acum incolo sper sa facem ca cei aflati in cumpana sa aiba parte de unzimbet,macar... Mihai si Cristina, tot respectul[cor]La multi ani, si un Craciun fericit!!!!!!!!!!! Ma bucur ca v-am gasit[pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne Ajuta ca e mai bine Andreea. Sper ca tot greul sa fi trecut iar ea sa fie de acum sanatoasa. E trist ca de Sarbatori va fi in spital, dar important e sa se faca ea bine. Ma rog la Dumnezeu sa o aiba in paza atat pe Andreea cat si pe familia ei. SARBATORI FERICITE!!! Luminita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

no...cu parere de rau va spun ca acum am revenit in tara si tot acum am vazut ce se intampla. daca pot sa ajut o sa o fac si eu... numai sa scap de gripa ca e chiar periculos. As vrea sa stiu daca acest accident s-a intamplat din incompetnta doctorilor! poate cinva sa imi raspunda? Cristina? Mihai? lix
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce bucurie! Imi pare tare bine ca Andreea se simte mai bine! Se pare ca miracolul de Craciun s-a infaptuit, iar Mihai si Cristina au fost mesagerii lui Mos Craciun. Bravo voua, sunt multi animati de ganduri frumoase dar din pacate se pierd pana la fapte, incurcati sau nu in o mie de alte probleme, iata ca oameni deosebiti ca voi au gasit pe langa ale lor timp si pentru cei aflati in suferinta. Ne rugam in continuare pentru sanatatea Andreei si pentru Alvaro-Daniel. La multi si sanatosi ani!!! Ada si bb Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea este din ce in ce mai bine, a mancat putin fara sa vomite, sta in continuare tot la terapie intensiva cu perfuzii, drene si sonde, dar este ok, bine ingrijita. Mamica ei este si ea mult mai bine, dar mai are oful ca nu poate sta langa ea decat cateva ore pe zi. Si eu, si mamica si Cristina suntem foarte bucurosi de cand am vazut evolutia clara spre bine a Andreei, asa cum este fiecare dintre cei care au fost si sunt cu sufletul alaturi de micutul sufletel aflat in suferinta [flo] Multumim mult de tot tuturor, i-am transmis si ii transmit in continuare mamicii Andreei mesajele voastre [flo] Promit sa va tin la curent in continuare, sa dea Domnul sa avem numai vesti din ce in ce mai bune. Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...