Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Andreea este foarte rau. Rugati-va pentru ea!


m34

Recommended Posts

  • Răspunsuri 168
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sa nu disperam, este adevarat ca este foarte trist sa iti petreci Sarbatorile de iarna intre peretii unui spital, dar sa vedem partea buna a lucrurilor: Andreea este bine si va fi si mai bine [flo] Iar noi vom face tot ce putem ca aceste Sarbatori sa treaca cat mai usor si pentru Andreea si familia ei [pup] Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am fost la Andreea si nu m-au lasat sa intru la terapie intensiva, pentru ca au voie numai mamicile, nu si taticii [bang] Dar am mai stat cat a durat programul de vizita, am vorbit cu doctorul de la terapie si am aflat ca maine o da pe sectie. In timp ce o asteptam pe mamica, a trecut doctorul pe langa noi si ne-a spus ca o putem vizita, ca e deja in salon ! Am sarit ca arcurile si am ajuns la Andreea in cateva secunde. Este palida, plangacioasa, dar vioaie si cu o pofta mare de mancare. Sta in continuare cu drene, sonda, branule. Este atat de afectata de experienta asta nenorocita, incat plange cum vede un doctor intrand in salon. Sincer sa fiu, cred ca si eu si oricare altul ar fi fost si mai afectat decat Andreea, ea se tine inca bine... Cu sprijinul prietenilor de aici, a primit iarasi cadouri de la Mosu, ceea ce a bucurat-o foarte mult. Azi am avut ocazia sa cunosc si alti membrii din familia Paraschiv: pe tatal Andreei si pe sora ei Ioana, care seamana cu ea [flo] Sa stiti ca sora si fratele Andreei s-au facut si ei bine, nu mai zac la pat. Deci mergem bine pe toate fronturile [flo] Sa-i dea Domnul sanatate multa, sa se refaca repede si sa uite de perioada asta [flo] Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur sa aud vesti bune.Doamne ajuta. Pina acum citeva zile primeam vesti de la Cristina... Mihai esti un OM...nu pot spune mai mult...m-a impresionat tot ce ai facut pentru acest sufletel. Sarbatori Fericite ...te rog sa le transmiti si lor...Andreei,fratiorilor ei si parintilor. [*] [*] [*] [*] [*][pegeam][pegeam][*] "Un sfirsit e un inceput..." ella& com.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea este pe zi ce trece mai bine si face mereu progrese. Azi de exemplu s-a imbracat in pijamaluta si a inceput sa mearga, sprijinita de mama ei. "Coditele" de plastic sunt la locul lor, nu stiu cand i le va scoate. Mananca mult si tot tipa de foame, dar trebuie sa o ia incetisor. Azi a venit din nou Mosu pe la ea, pentru ca are multi prieteni pe DC. I-am zis ca Mosu are abonament la ea si a inceput sa rada [:D] Revin maine. Deja mi se pare ca scriu aici ca intr-un jurnal... Si ce mi se pare si mai interesant este ca jurnalul imi si raspunde [:D] [pup] Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...