Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Andreea este foarte rau. Rugati-va pentru ea!


m34

Recommended Posts

Poate nu credeti, dar eu astept vestile muuult mai des. E drept ca, de cand am vorbit cu Andreea la telefon m-am mai calmat. Pe urma dupa ce am si vazut-o cu atat mai mult [pup] De obicei postez dupa ce vin de la spital, iar orele de vizita fiind 15-17, aici ajung mai pe seara, mai ales cand stau mai mult cu Andreea, adica "peste program" Stiu ca sunteti multi care stati cu sufletul la gura sa aflati cum ii mai merge Andreei si de aceea caut sa nu va prelungesc asteptarea prea mult, asa ca forumul este prima prioritate cand ajung acasa, daca nu cumva am rezolvat de la servici intre timp [:D] [flo] pentru voi toti Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 168
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am urmarit subiectul de la inceput si m-am rugat ptr micuta Andreea sa se faca bine. Ma bucur sa aud ca se simte mai bine si vreau sa-i urez sa se simta si mai bine si sa mearga cat mai repede acasa. Felicitari Cristina si Mihai, sunteti niste oameni deosebiti. Sarbatori fericite tuturor.[pegeam] Roxy(mama) si Annie(bb)[cri]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Astazi nu ne-a dat voie sa urcam la salon (din cauza carantinei...), dar a coborat Andreea la noi [flo] Sa o fi vazut saracuta cum merge singura, taraind dupa ea o punga de plastic... [q] (de tristete si bucurie in acelasi timp) Azi i-a schimbat pansamentele si merge spre bine, este un pic mai roza (foarte putin), foarte trista, ii este frica de toti si de toate, se tine foarte strans de gatul mamicii cum i se pare ca simte vreun pericol. A scapat si de o drena, a mai ramas cu cealelalte. Azi a fost un spectacol la spital, cu copii si Mos Craciun. A tinut vreo ora, ceea ce a cam obosit-o pe Andreea, dar i-a placut. In rest se joaca, deseneaza si coloreaza, mamica ii mai citeste cate o poveste. Nu v-am povestit tot despre iesirea Andreei de la terapie intensiva, asa ca revin putin: noi toti stiam ca o sa o tina acolo pana pe 10 ianuarie, asa ca ne intalneam la 15, ca de obicei. Duminica ne-am intalnit cu toata familia (mai putin fratele ei Bogdan) si am avut placuta surpriza sa aflam ca au trecut-o la salon chiar cu noi acolo, numai ca nu eram pregatiti, asa ca in noaptea respectiva a ramas sora ei Ioana cu ea. A doua zi a revenit mamica, iar eu am dus-o pe Ioana acasa la Ploiesti. Si, daca tot am ajuns pana la Ploiesti, m-am dus sa o vad si pe Cristina si pe Sanziana (de multa vreme imi doream sa le cunoasc si stiti ca exact in weekendul in care trebuia sa ne vedem cu totii Andreea a venit la Bucuresti cu salvarea). Am fost foarte emotionat, mai ales ca amandoua sunt extraordinar de simpatice [flo] Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diseara vine Mos Craciun la copiii cuminti. Cred ca toti copiii sunt cuminti... [pegeam] Andreea a fost foarte buna si la ea a venit Mos Craciun in fiecare zi de ceva vreme incoace. Mi-as fi dorit din tot sufletul ca Mos Craciun sa fi venit o singura data la Andreea anul acesta, iar ea sa isi fi primit darurile de sub crengile pomului de iarna asezat in sufrageria de acasa... Sa dea Domnul ca de acum incolo Andreea si toti copiii sa aiba parte numai de Sarbatori de iarna fericite, alaturi de parintii iubitori, in familiile lor [flo] Noi facem tot ce ne sta in putinta sa ai parte de Sarbatori Fericite ! Andreea, suntem alaturi de tine [flo] Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Craciun Fericit ! , sa aveti parte de sarbatori linistite si pline de bucurii alaturi de cei dragi va urez la toti: - Cristinei, care ne-a sensibilizat cu povestea Andreei - membrilor DC care au fost alaturi de familia Paraschiv fiecare cum a putut - membrilor DC care au transmis ganduri bune si cuvinte frumoase pentru Andreea si mamica ei - membrilor DC care ne-au sustinut; sa stiti ca au fost multe momente de disperare si in sufletele noastre, iar voi ne-ati ajutat si pe noi sa le depasim - membrilor DC care au fost cu gandul alaturi de Andreea, dar nu au postat (inca) - celor care au trecut pe aici, nu s-au inscris pe site, dar au fost si sunt cu gandurile lor bune alaturi de Andreea si familia ei - desi am lasat la urma, sunt foarte importanti, la fel ca toti ceilalti (toti sunt pe primul loc si in primul rand, dar randurile sunt prea scurte [:D]): tuturor ADMIN-ilor, moderatorilor si echipei tehnice care ne-a pus acest site la dispozitie, au grija de el cu succes si ne-au dat ocazia astfel sa aflam despre problemele altora si sa ne solidarizam pentru rezolvarea lor si ajutorarea celor aflati in suferinta si sa ne gasim noi prieteni [flo][flo][flo] Sa va dea Domnul la toti tot ce va doriti mai bun si mai frumos [amoras] [cina2] [gravi] [bibe] [bis] Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Craciun fericit si un An Nou cu sanatate si cat mai multe impliniri si tie, draga Mihai ! [:)] Multumim ca ne-ai tinut la curent cu tot ceea ce se intampla cu Andreea ! Felicitari, esti un om cu suflet mare ![asia] Sarbatori fericite !!![pegeam] Nina & [copil] Nina-Cristina (1 an si 11 luni) http://www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...