Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Andreea este foarte rau. Rugati-va pentru ea!


m34

Recommended Posts

  • Răspunsuri 168
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna seara la Mos Ajun ! Andreea este in continuare mai bine. S-a sculat morocanoasa pe la 3, fara pofta de nimic, dar in scurt timp si-a revenit, asa ca ne-am jucat, am facut omulet de zapada impreuna, am stat de vorba... S-a mai colorat putin in obrajori, mananca muuult de tot, s-a ingrasat putin, bine ca nu este la varsta curei de slabire [:D] Pentru ca a fost cuminte si ascultatoare (asculta colinde [:D]), in seara aceasta a venit Mos Craciun si la ea si s-a bucurat [pup] Nu stim cand ii da drumul acasa. Am vorbit cu doctorii la telefon si totul este in functie de evolutia ei (analize, drena...) Noi ne rugam in continuare sa nu apara complicatii si sa ajunga acasa sanatoasa cat mai curand posibil [flo] Sarbatori Fericite ! la toti cei de aici din partea familiei Paraschiv Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ii doresc lui ANDREIA un "CRACIUN FERICIT" si multa multa sanatate in special, iar mamicii ei ii doresc sanatate si tarie in continuare si un CRACIUN FERICIT! Sper din toata inima ca ANDREEA sa ajunga cat mai repede acasa, alaturi de familia ei... Scuze pt greseli daca sunt, dar am lacrimi in ochi...!! VA PUPICESC PE TOTI SI VA UREZ "SARBATORI FERICITE!" ALATURI DE CEI DRAGI......... Brindusa si bb Madalin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihai, am avut un soc. Citesc mesajul tau in care scriai despre Andreea si omul de zapada si m-am gandit sa te intreb daca nu cumva poti sa postezi o poza cu ea. Cateva randuri mai jos, surpriza...poza. Oricum, ma bucur ca e bine. E o frumusete de copil. Dar cum ati facut omul de zapada??? In salon??? A...inca o urare: grija cu sarmalele si fripturelele! Nu faceti abuz! Craciun si An Nou fericite tuturor! M
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea ar fi iesit bucuroasa afara, cu punguta dupa ea, daca ar fi fost posibil [:D][q] Dar nu este (desi eu ma gandeam deja cu ce sa o imbracam [:D]), asa ca am luat numai putina zapada de pe geam si am construit impreuna un omulet mic, cat un pumnulet de copil, cu ochi, nas, gura si matura din sticksuri (care au fost mancate pana la urma). A ramas ca in curand o sa facem un om de zapada mare cat ea [flo] Si mie imi e cam teama cu mancarea asta, nu pentru mine, ci pentru Andreea, dar, avand in vedere ca spitalul nu este restaurant unde sa ceri mai multe portii si nici sa iti alegi meniurile, cred ca pot sa detin un pic controlul prin ceea ce ii duc de mancare in fiecare zi. Asa ca o sa numar cu grija sarmalele si boabele din salata de boeuf [:D] Craciun Fericit ! la toti, sanatate multa, pace in suflete [flo] Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am lipsit mult de pe site si nu am stiut nimic despre Andreea,din pacate nici nu am apucat sa ne rugam pentru ea!!! Ma bucur insa sa citesc ca acum e bine! Multa sanatate ei si familiei! Si nu in ultimul rind,tie,care ai fost alaturi de ei! Sper in mesaje viitoare sa ne cunoastem mai bine! Theodora,[copil] Alexandros,[copil] Yannis CRACIUN FERICIT [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...