Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Andreea este foarte rau. Rugati-va pentru ea!


m34

Recommended Posts

  • Răspunsuri 168
  • Creat
  • Ultimul răspuns
A doua zi de Craciun tot la spital a prins-o pe Andreea, dar ce mai conteaza acum, ea sa fie sanatoasa cat mai repede. Am banuit niste probleme cu burtica, dar dupa cateva investigatii se pare ca este alarma falsa. Si astazi a fost foarte jucausa, si tot la fel de curajoasa ca si ieri: auziti voi, sa intinda singura manuta la injectie [flo] (mai ales ca are o gramada de pete pe manute, ramase de la perfuzii [q]) Si pentru ca tot ne-am descoperit una dintre placerile comune, avem o noua surpriza pentru voi [foto] (albumul meu, link-ul este mai sus) Craciun Fericit ! la toata lumea Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai cu o nepotica asa de dragalasa ([:D] - prietenii stiu de ce) aflata pe patul de suferinta, care mi-a rupt inima cu intamplarile astea, cum as putea sa stau acasa ?! Nici daca [alcool] nu as fi putut, darmite ca nu ma tratez astfel... In plus, Craciunul se petrece in general in familie, asa ca ne reunim in fiecare zi, ca o mica familie ce suntem [pup] [flo] Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea e o curajoasa, o scumpa si o frumusete mica[il]. Sa-i dea Domnul sanatate si putere in continuare ! Ii doresc Andreei si familiei ei un an nou cat mai bun cu multa sanatate, la fel si tie, Mihai! La Multi Ani ! Elena P.S. Poate ar fi bine sa deschizi un nou subiect ? vad ca deja s-a ajuns la 11 pagini si in plus titlul subiectului, slava Domnului, nu mai este de actualitate. Ne vom ruga si trimite gandurile noastre bune spre Andreea in continuare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cand am mers la spital la Andreea, probabil pentru ca eram singurul care venea pe la ea mereu si insistam de fiecare data sa o vad, asistentele au zis ca sunt taticul ei, iar eu nu am zis nimic... Unchiul Andreei am devenit din 15 Dec, ziua celei de a doua operatii, cand am fost si am vorbit cu conducerea spitalului si cu doctorii (si asa am ramas)[:D] Prieteni ne sunt toti de aici [flo] O sa deschid un nou subiect cat de curand. Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...