Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Andreea este foarte rau. Rugati-va pentru ea!


m34

Recommended Posts

  • Răspunsuri 168
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dragelor si dragilor, Andreea a iesit din operatie, se pare ca unul din firele cu care a fost cusuta s-a resorbit inainte de vreme [bang]astfel incat urina ajunsese in abdomen (i-au scos 2 litri de urina). Nu va mai povestesc interventiile abracadabrante... cert este ca directorul spitalului a vorbit personal cu dr. Negoitescu..sa aiba grija (mai multa..nu insist asupra acestui aspect [xx(]). Mihai a fost la spital, a vorbit cu doctorul care a spus ca este.. "spre bine" . Andreea este acum la terapie intensiva. Cam asta. Va pup pe toti Cristina&Sanziana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Off..gre e viata unora pe pamantul tarii noastre..mai ales cand ajungi pe mana doctorilor..am fost si noi aseara la urgente la Alexandrescu..cand am intrat pe poarta ma gandeama la Andrea..Spre norocul nostru noi nu am ramas internati..cate doi in pat..dar aici e vorba de Andreea asa ca vreau sa-i transmit ei multa sanatate si cand ne rugam pentru Raresu ne rugam si pentru ea..Sa-i dea Dumnezeu sanatate si sa ajunga de craciu alaturi de familie! Adina si bb Rares
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne-Doamne, te rog frumos sa ai mare grija de Andreea! Este un pui mic si nevinovat care are toata viata inainte, o viata frumoasa, dar pentru asta are mare nevoie de o sanatate perfecta, ca sa se poata bucura din plin de toate minunatiile pe care Tu le ai pregatite pentru ea. Deschide poarta sufletului si vezi in tot ce te inconjoara splendoarea lui Dumnezeu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...