Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Andreea este foarte rau. Rugati-va pentru ea!


m34

Recommended Posts

Ma rog pentru Andreea sa se faca bine, ca-mi dau lacrimile cand aud cat poate suferi un sufletel mic. E de o varsta cu fetita mea cea mare... Astept vesti bune. Mihai si Cristina, sunteti niste oameni extraordinari... Laura si bebitele: Bianca (4 ani si 7 luni) si Ramona (1 an jumate) http://community.webshots.com/user/lauratenea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 168
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[:(]Sa-i dea Dumnezeu sanatate, sa se faca bine cat mai repede! Si noi ne rugam si suntem cu gandul alaturi de ea.[:(][:(] Poate nu este cazul sa intervin acum dar nu ma pot abtine sa nu spun ca ceea ce se intimpla in spitalele din Romania este revoltator ! Cum este posibil ca un copil sa aiba abdomenul plin de urina si nici un medic sa nu-si dea seama de asta ?!!!!!!! adina si andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa o tzina de manutza ingerashii ei pazitori. O sa fie bine, o sa vedetzi , copii au organismul tanar shi puterea de regenerare a tzesuturilor shi organelor e fantastica. Intr-o saptamana o sa se joace cu papushica de la Mosh Craciun! Suntetzi nishte oameni minunatzi, de fiecare data cand intru pe forum ma facetzi fericita ca exista oameni ca voi! Doamne Doamne sa o ajute pe micutza Andreea! biankita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim Lui Dumnezeu ca a avut grija de Andreea sa iasa bine din operatie si ca va avea grija in continuare sa se faca bine! Cristina si Mihai sunteti niste oameni adevarati! Spuneti-ne de ce este nevoie in continuare! DUMNEZEU ESTE IUBIRE!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Astazi a fost prima data cand am fost la spital si nu am reusit sa o vad pe Andreea, dar am vorbit cu doctorul si cu mamica ei. Mai mult decat a spus Cristina mai devreme nu am ce sa zic, poate mai pe seara sau maine. Mamica si-a vazut puiul dormind la reanimare si s-a mai linistit, desi nu este o imagine prea fericita. Nu vreau sa intru in amanunte, dar eu am convingerea ca ceea ce a facut Cristina azi a salvat viata Andreei [flo][flo][flo] Multumim foarte mult si celor de aici care au fost cu gandul si rugaciunile alaturi de Andreea, sunt convins ca fiecare dintre noi a contribuit cum a putut, va rog sa continuam sa ne rugam pentru ea, ca are mare nevoie mititica [flo][flo][flo] Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...