Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Andreea este foarte rau. Rugati-va pentru ea!


m34

Recommended Posts

  • Răspunsuri 168
  • Creat
  • Ultimul răspuns
E fantastic, uneori mi se pare ireal,parca nici nu-mi vine sa cred ca pe lumea asta mai sunt oameni cu suflet atat de mare ca al vostru.Andreei sa-i ajute Domnul sa-si revina cat mai repede iar voua, celor care-ati ajutat-o, numai bucurii si zile senine ca sufletul vostru. http://community.webshots.com/user/lilianacsaki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei, Cristina si Mihai, sunteti niste oameni minunati[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] Daca reusiti, dati-ne si noua o adresa sau ceva sa putem sa punem niste banuti pentru Andreuta.Spuneti-ne de ce ar avea nevoie, cum am putea sa o ajutam??????? Amorena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt atat de emotionata.... Ma rog sa-i dea Dumnezeu insanatosire grabnica sa petreaca Sarbatorile acasa!!! Sanatate intregii familii!!!! Multa admiratie pentru oamenii care au ajutat-o in momentele grele[asia] Sa dea Dumnezeu numai bine tuturor!!! Sarbatori fericite!!! Mamica lui Raducu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma rog si eu pt Andreea.Sper din tot sufletul sa se termine odata cu toate relele astea si Andreea sa fie bine.Sunt alaturi de voi.[grup][grup] Elenalove27,ma alatur si eu rugii tale.D-zeu sa-ti dea sanatate si putere sa treci peste aceasta incercare.Doamne ajuta![grup][grup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa va mai zic ?! Este mai mult decat emotionant ce se intampla aici: exista oameni care nici noaptea nu se odihnesc si se gandesc la cei in suferinta [flo] Elenalove, ai si tu puiul bolnav si mai ai putere sa te gandesti si sa te alaturi suferintelor celorlalti ?! Nu am cuvinte [flo][flo][flo] Te rog sa ne ti si tu la curent, si sa stii ca si noi suntem alaturi de tine si ne rugam pentru Alvaro-Daniel sa ii fie bine si pentru tine sa ai taria sa treci peste toate astea [flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu stiu ce sa scriu, citesc, pling si pentru Andreea si pentru Daniel. Da-le, Doamne, putere acestor puiuti sa treaca peste aceste incercari, sa se faca sanatosi si sa creasca mari si frumosi. Cristina si Mihai, multumesc ca sinteti cu inimile voastre mari acolo, linga Andreea. Elenalove, iti doresc din tot sufletul si tie si puiutului tau sa aveti putere sa treceti peste tot. Sanatate multa si sa ne tineti la curent, astept cu sufletul la gura postarile de la acest subiect. Anuntati-ma, va rog, si pe mine daca se deschide un cont pentru Andreea (sau s-a deschis si mi-a scapat mie anuntul?!?) Cornelia, mamica Agatei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...