Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Andreea este foarte rau. Rugati-va pentru ea!


m34

Recommended Posts

  • Răspunsuri 168
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Andreea este tot la reanimare. Mihai a fost la spital, a intrat la directorul spitalului, care l-a chemat pe dr. Negoitescu la el in birou. Se pare ca Andreea este bine. A trecut insa prea putin timp de la operatie. Nici doctorul nu-si da seama daca a fost o fisura in vezica sau este vorba despre un fir care s-a resorbit mai devreme. Mamicii Andreei i-au furat telefonul [bang]. Mihai i-a dus un alt telefon [pup], i-a cumparat un SIM astfel incat cine vrea sa ia legatura cu ea va trebui sa sune la numarul: 0742286975. Nici nu stiu cum sa va multumesc pentru toate gandurile voastre bune. Dumnezeu sa va ajute pe toti! [flo] Cristina&Sanziana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate multa Andreeei, puiut mic, prin ce poate sa treaca, of Doamne! Vreau si eu sa-i dau ceva banuti, cadou de sarbatori. Unde este spitalul Grigore Alexandrescu, poate reusesc sa trec astazi pe la ea. Si care sunt orele de vizita? Cristina si Mihai, sunteti minunati! [:X][pup] Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 2 luni Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Spitalul este in carantina de frica gripei. Asta inseamna ca nu se poate urca in saloane, dar se poate suna (preferabil pe mobil) si coboara mamicile si/sau pacientii micuti (care pot...) Eu am urcat de fiecare data cat a fost Andreea in salon, cu greu, dar am urcat. Stand in salon cu Andreea si mamica, mai treceau diversi: "Ziareeeee", "Jucariiii", "Iconitzeeeeee" etc... Ceea ce nu am inteles eu este de ce microbii de gripa sunt mult mai periculosi daca ii aduc parintii si absolut inofensivi pe vanzatorii ambulanti ?! [alcool] Faza de dimineata cu mobilul a fost un fel de bomboana pe coliva. Nu va pot spune ce am simtit cand am vazut numarul telefonului cu cartela de la spital, dupa ce incercasem mai inainte de zor pe mobil sa vorbesc cu mama Andreei... [bang] Si spitalul asta este inconjurat de un gard, are paznici la poarta, asistente la intrarea in fiecare pavilion... Dar nu-i nimic, Andreea sa se faca bine, ca restul trec ! Programul de vizita la spital este zilnic 15-17, in conditiile de mai sus. Sanda, mamica Andreei este la salonul 10 (et.1). Andreea a fost mutata la salonul 33, dar nu stim mai multe, alte amanunte poate pe la 17:00. Intre aceleasi ore 15-17 este permis mamicilor sa isi vada copii aflati la reanimare, asa ca este foarte posibil ca si mama Andreei sa mearga la ea (de fapt sunt sigur ! ) Sanatate muuulta de tot la toti cei care sunt in suferinta [flo] Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...