Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Andreea este foarte rau. Rugati-va pentru ea!


m34

Recommended Posts

  • Răspunsuri 168
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cu toata dragostea noastra ne rugam pentru Andreea si Alvaro Daniel. Sa le fie bine si puiutilor si parintilor lor si tuturor celor care ii ajuta, se roaga sau fie numai trimit gandul lor bun catre micuti. Si gandul bune conteaza mult, caci gandurile noastre ale tuturor vor fi cu siguranta simtite de ingerasii care se afla in suferinta si sunt auzite de bunul Dunmnezeu. Sanatate tuturor! cu drag
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ajuta Andreei! Sanatate multa! Cristina si Mihai sunteti nemaipomeniti! [*] Dana si Diana-Maria [*] http://www.babiesonline.com/babies/f/fatamea http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=diana+nou&mid=201&cid=1072 paginuta personala: http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danielac
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumim, mihai si cristina. imi pare rau...sunt asa departe...voi aveti parte de fericirea adevarata de a o sustine pe andreea in mod direct. multumim lui Dumnezeu ca va inspira sa faceti aceasta lucrare, oricat efort ar cere ea. va multumesc ca faceti ceea ce ar trebui sa fac eu. monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca daca ar exista mai multi oameni cu suflet mare ca voi ,nu ar mai exista atatia copii chinuiti,de cele mai multe ori din cauza banilor si a neglijentei dr-lor,lipsa pilelor etc. Nu pot sa spun decat ca in locul Andreei ar putea fi oricare dintre copii nostri si ar fi mai mult decat bine sa stii ca se mai gandesc si altii la tine si te mai si ajuta pe deasupra ! Cred ca mamica Andreei se simte cu mai multa speranta in suflet ceea ce o va ajuta si pe micuta ei ! Cinste voua -Cristina ,Mihai - faceti ca ,un suflet de copil sa nu se piarda inutil ci sa se faca mare si frumoasa ![pup]multe pentru Andreea si sa aiba incredere ca D-zeu iubeste mult copiii si o va ajuta sa se insanatoseasca rapid ! As dori si eu adresa ei ca sa ii pot trimite un dar de Mos Craciun ! M.DRAGU
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, eu am deschis un subiect pe "Sondaje de opinie", in care am scris ca ar fi bine sa strangem niste banuti,ar fi de ajuns daca am da fiecare 50000 lei la 3 luni de zile,si s-ar strange o suma frumusica, din care mai apoi se vor putea ajuta toate persoanele cu necazuri.Subiectul este postat de ieri seara, dar vad ca nimeni nu a avut curiozitatea sa se uite.Se sperie toti cand vad titlul"Fond Umanitar".Totul este bine si frumos, pana cand se ajunge sa se vorbeasca de bani.Daca totusi va intereseaza ,cititi si spuneti-mi parerea voastra.Totul este chestie de bunavointa, nu va ia nimeni banii din buzunar.Ma gandeam sa ajutam si noi, toti, asa cum putem(ce poate fi asa de rau-50000lei la 3 luni), nu sa asteptam doar oameni ca Mihai si Cristina, care au facut totul din timpul lor liber si pe buzunarul lor.Suntem peste 6000 de membrii, suntem o comunitate intreaga, cu putin efort am face lucruri minunate. Va astept opinia, Amorena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...