Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Eurotime?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mama mea a venit anul trecut pina la Paris,dar nu a fost multumita,era cald si nu au pus aerul conditionat,bagaje peste tot, cam dezordonati.La intoarcere in schimb a fost OK. Mama vine saptamina viitoare tot cu Eurotime,sint curioasa cum va fi acum. tu cind vii? Mama pleaca pe 19 din Brasov. Pupici Corina si Anna nazdravana Quand on veut une chose, tout l'univers conspire à nous permettre de réaliser notre rêve. ( Paolo Coelho)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Gabriela, Am mers cu Eurotime dus-intors pana la Paris. Preturile stiu ca sunt cele mai bune de pe piata, dar conditiile sunt f. proaste: nu opreau autocarul decat f. rar (de simteam ca o sa facem pe noi) oricat de mult insistam (cred ca au aranjamente cu anumite benzinarii sau restaurante), aerul conditionat lipsea cu desavarsire (aveau doar ventilatie), ghidul care insotea autocarul era super nesimtit, la plecarea din Franta au intarziat f.f. mult, de ne umplusem toti de nervi, scaunele nu sunt comode (spatiu f. mic pt. picioare). Noi nu am fost multumiti pe ansamblu si am si o prietena care traieste in Franta si s-a saturat de Eurotime. Ultima data ea a preferat cursa Euroline. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetele. Acum chiar ca sunt in ceata. Stau si ma gandesc daca or avea caldura in autocar, de vreme ce vara nu foloseau aerul conditionat.(merg si cu pustiul de 5 ani si ceva si nu vreau sa sufere de frig). Si respecta graficele? Ca asa par sa ajunga foarte repede. Am mai intrebat pe ici pe colo si erau unii multumiti de Atlassib.M-am uitat pe siteul lor, dar nu m-am dumirit cand pleaca si cand ajung in Toulouse.[bang][bang][bang] Pupici si multumesc de raspunsuri, Gabriela si baieti Corina, eu vreau sa vin pe 27 decembrie. Poate mai aflu vesti de la tine intre timp.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am niste prieteni modesti si fara pretentii, care au calatorit in Franta de cateva ori. Conditiile nu sunt prea grozave, deseori "se strica" AC, pauzele nu se fac "la cererea telespectatorilor" etc. Dar ramane o alternativa ieftina... Dupa cele auzite, eu NU m-as urca in acele autocare ! Va urez sa gasiti cea mai convenabila solutie pentru voi [flo] Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...