Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dupa cat timp prima sarcina ?


OtiliaLia

Recommended Posts

  • Răspunsuri 34
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Noi am reusit din a doua incercare. Acum am o burtica de 5 saptamini. Nu credeam ca se va intimpla asa de repede tinind cont ca am 35 de ani. Am avut un singur avort (dorit) acum 5 ani. Si ne mai punind la socoteala ca la ultimul ex. ginecologul mi-a zis ca am niste microchisturi pe ambele ovare. Mi-a recomandata contraceptive pe care eu nu am considerat ca nu trebuie sa le iau (orice femeie peste o anumita virsta are in mod fiziologic microchisturi). Asa ca se poate! La multi ani ! Olivia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi ne-am cassatorit in martie 2003 si in iulie deja eram insarcinata....am fost destulde productivi...oricum ne doream un bb si repede... Eu 24 ani, el 28 ani....vroiam sa fim parinti cat de cat tineri...:)))))))) fara aluzie la vreo burtica!!!!!!! Pupici [pup][pup][pup] CFloarea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc din suflet entru raspunsuri, incurajari. Sper si eu ca noul an sa aduca vesti bune, atat pentru mine cat si pentru cele care mai spera. LA MULTI ANI ! tuturor: mamici, tatici, viitoare mamici, viitori tatici, posibile mamici, posibili tatici si evident pruncilor Lia-S
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...