Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

neplaceri ale sarcinii


iuliana c

Recommended Posts

salut, sunt o viitoare mamica 13 saptamani incep prin a va spune mica dar suparatoarea mea problema : am un mare disconfort cand urinez in sensul ca am o presiune pe vezica. senzatia de usturime nu am iar acest disconfort nu il am tot timpul... in ultimile zile mai dese si de durata mai mare...analizele le-am facut (astept rezultatele peste cateva zile) asi fi fericita daca ma puteti ajuta mai repede pt. a scapa de disconfortul asta multumesc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Iuliana, imi pare rau, dar eu nu iti pot da o solutie. Insa as vrea sa te linistesc. Nu este nimic in nergula, daca nu ai usturimi. BB este inca jos si uterul preseaza pe masura ce creste. Mai incolo BB se mai ridica si e mai bine. Oricum, cam asta va fi problema pana la sfarsit. La mine BB apasa rau pe vezica (am vazut-o si la eco) si uneori simt cum nu ma mai pot abtine. Se pare ca de indata ce se angajeaza va fi si mai rau. Nu iti ramen decat sa te inarmezi cu rabdare si sa urinezi de cate ori ai nevoie. Pentru a evita iritarea vezicii. Cam atat mi-a recomandat mie medicul. Rox
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...