Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cadou baietei 3 si 5 ani


corinag

Recommended Posts

Buna, Sunt invitata la o petrecere pentru copii cu brad si Mos, dintre care si baietei de 3 respectiv 5 ani. Deoarece eu am fetita si are doar 9 luni, nu am nici o idee ce sa le cumpar nazdravanilor: nici nu stiu daca ii pasioneaza carticele sau puzzel-uri. Imi puteti da sugestii? Corina si bb Ilinca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna! Eu am un baietel de 5 ani si 5 luni asa ca sunt in tema. Poti sa cumperi puzzel-uri, jocuri de constructie(cu suruburi, piulite si tot felul de bucatele), soldati cu pusti, grenade mitraliere, trenulet cu sine, masinuta teleghidata. Depinde acum si de bugetul pe care il aloci. La Carrefour gasesti o gama variata de jucarii cu preturi convenabile. Eu de acolo am luat de Mos Nicolae si am iesit tare bine dpdv financiar. Succes si petrecere frumoasa! P.S. Al meu copil nu agreeaza jucariile din plus. Poti sa mai cumperi si carti de colorat si creioane colorate. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina,poti cumpara orice, dar te rog fara pusti si mitraliere....nu sunt deloc de acord cu astfel de "jucarii" fie ele doar din plastic... Niste masinutze, un camion sau o macara din plastic,sau un puzzle din lemn, o caseta cu muzica pentru copii sau un film video cu desene animate,sau o carte frumoasa,un joc de la 3 ani in sus !!! Petrecere frumoasa! Un Craciun feeric tuturor membrilor DC !!![*] http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=alba
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrei este innebunit dupa puzzle-uri de toate formele si toate culorile; ii plac cartile de povesti (sunt unele de la editura TEORA care costa 59.000 lei/cartea) cu poze; trenuletele cu sine si masinile de orice fel. Lui nu ii place sa coloreze, nu are rabdare...poate mai incolo. Succes si petrecere frumoasa, Andra cu burtica de 33 saptamani si Andrei (4,3 ani) Album Andrei: http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=954&cid=448
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...