Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Medic ginecolog pt. sectorul 6 !!!


mara26

Recommended Posts

Fetelor am si eu nevoie de un sfat.Sunt mamica de 1 anisol si vreau sa marg la un control ,dar sa nu fiu dezamagita.Nu am (sper)vreo problema ,dar totusi ceva ma pune pe ganduri si cred ca am amanat prea mult problema.Va intreb ceva mai intim ,voi v-ati revenit bine la viata [sex] de dinainte ?CAT de repede ? AS vrea sa merg la un cabinet din sect. in care stau(MILITARI,mai exact),dar daca voi stiti un medic super in alta parte nu ma deranjeaza .Va multumesc din suflet !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dr. Luis Mendez, este cel mai super doctor. Iti recomand cu multa placere pe dl. dr. LUIS MENDEZ de la Spitalul Municipal din Bucuresti(Spit. Universitar Bucuresti). Este un medic de un bun simt extraordinar, nu este superficial, nu este grabit isi face meseria cu profesionalism, nu este interesat de bani ca altii. Eu aveam o parere foarte proasta despre sistemul medical din Romania, dar din fericire am dat peste oameni deosebiti(nici mie nu-mi vine sa cred). Oricum pe dl Dr. Mendez il gasiti si la SUB dar si la Pol. Spitalului Universitar Bucuresti din B-dul Regiei LMV - dimineata MJ - dupa amiaza si mai are si la un cabinet particular din Militari(dar acolo platesti consultatia). Sunt sigura ca o sa fi multumita si fericita. La policlinica trebuie sa mergi cu trimitere de la dr. de familie ca sa nu platesti consultatia. (catre Ginecologie - Pol. SUB) Mult succes, Ioana si [copil] Stefan Dimitri http://babycenter.shutterfly.com/osi.jsp?i=67b0de21b32aaebf6598
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...