Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Coduri de bare ........interpretate de cineva?????


Recommended Posts

quote:
Originally posted by mirelam
[bang][bang] Pai bine mai fetelor. M-ati facut sa pierd timp pretios aseara cautand pe toate produsele din casa sa vad ce scrie pe codul de bare. Teapa! Mirela, mamica lui Andrei (5 ani si 9 luni)
Si eu, desi eram aproape sigura ca n-are legatura cu calitatea, am cautat asa de curiozitate... [detectiv] Lia-S
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns
DIN CE STIU EU, ACEL NUMAR DE CARE SE VORBESTE ESTE CA SI UN COD DE TARA, 4 ESTE PARCA P[ENTRU FRANTA, DE EXEMPLU, SI ASA MAI DEPARTE. NU SE REFERA LA CALITATE, DOAR DACA FACI ASOCIERI DE GENUL, DACA-I FACUT IN SUA E MAI BUN CA UNUL FACUT IN CHINA SAU ROMANIA....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor nu e mesajul postat de mine ..asta l-am gasit pe forumul dat la bucatarie si am dat un simpli copy -paste..nu am mai avut timp sa sciu si alte amanunte pentru ca raresu e bolnavior si nu prea am timp sa stau la calculator .Si eu am luat toate produsele din casa la purificat..si am ajuns la concluzia ca am produse numai de"proasta calitate".Asa ca stand mai bine sa ma gandesc ziceama eu in gandu-mi si vroiam sa scriu pe forum ca depinde de altceva codul asta de bare-de tara de provenienta de felul produsului..nu stiu orice altceva..inca nu am citit articolele date de fete..acusi ma duc sa ma luminez! Pupici!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mimitete
N-am putut sa nu rid cind am citit asta mai ales ca lucrez la un software care asta face, interpreteaza UPC-urile. Cred ca romanul are motive serioase sa fie neincrezator dar va rog sa va duceti pe link-ul dat de Andrada si sa cititi semnificatia. Este un standard INTERNATIONAL, nu are nici in clin nici in mineca cu calitatea. Numai bine, Mihaela
Fata frumoasa, asa ar trebui... iar tu gandesti exact asa cum gandeste un om muncitor si normal la cap ce traieste intr-o tara normala. Problema se pune exact cand compari aceasi produs... sa luam un detergent oarecare si vezi ca cel produs (atentie - acelasi produs, aceeasi firma, aceeasi marca !!!) in Canada are o calitate, iar cel produs in Romania de sucursala locala a firmei mama are alta calitate, evident inferioara. Noi am experimentat si NU INTOTDEAUNA, DAR FOARTE DES s-a verificat (locuind in Timisoara, avem acces la multe produse facute si aduse din Germania, sau doar din Ungaria) !!! DARAEL [flo] “A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...