Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

sforaitul...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns
trimiteti fetelor "sforaicii" la doctorul ORL sa-i opereze[:)] cauzele sforaitului sunt multe si toate de natura ORL; din fericire sunt si tratabile (fie ca-i vorba de o usoara deviatie de sept, de polipi nazali sau de alte mici vegetatii) am cateva cunostinte care au rezolvat deja problema, finutz, moder cu laser si fara cutzit si ciocan. Ina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am venit si eu in club! sforaie pe toate partile cind e de sforait! Am incercat cu fluierat si-a zis c-a visat ca-i in gara si vine trenu'(am fluierat o data cu doua degete asa strident...rau).. asa ca am lasat-o balta cu fluieratu'. tot il bat la cap sa merga la dr... cica exista o sina care o musca(cam ca la aia de la box) si le tine gura inchisa! e tehnician dentar .. dar n-are timp.. sa-si faca cu un dr impreuna sina!! am sa mai insist.. si daca ...da rezultate va spun... dar cind v-a fi asta...ehehe...ca eu tot zic de o vreme buna(4 ani de casnicie) acum am ajuns ca-l trimit pe canapea! bb doarme cu noi in camera... si ar fi culmea sa ne mutam amindoua! doamne ce bine ar fi sa nu mai sforaie...is asa de obosita! sper sa vina si ziua aia cin incearca faza cu sina! am cerut-o ca si cadou de celebrare a casatoriei...4 martie.. mai e ceva timp... dar sper sa nu uite...si incerc sa ma impun ca alt cadou nu vreau! Nathalie si Sofi http://www.nathalie.net.ms/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Si al meu sot se pricepe in "ale sforaitului"...este expert mai ales cand doarme pe spate...norocul meu este ca eu am un somn ffffff adanc si nu ma deeranjeaza, dar totusi sunt seri cand ma mai trezeste sforaitul lui si atunci ba il lovesc, ba il trezesc sau cel mai bun remediu ii cant ceva... Va pup!!!!!!!!!1 CFloarea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...