Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia pestelui


Recommended Posts

mda... asa suntem noi pestii visatori si iubitori si bineinteles f. saritori la nevoie [:D] si tatal meu este la fel iar mama taur , deci va dati seama ca [bang]taurul l-a mancat pe peste[bang][zz] o zi buna tuturor[pup] [zana][ruga][poc] mamica de terorist [poc][zana][ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salut pestisori si nu numai! Si eu sunt peste si m-am cam regasit in articolul de mai sus.Super! Baietelul meu cel mic ar fi trebuit sa se nasca pe 22 martie(deci in zodia berbecului)... si toata lumea ma sfatuia sa stau linistita,sa nu fac vreun efort ca sa nu ii grabesc nasterea si sa fie-Doamne fereste!-peste! O fi chiar asa rau sa fii barbat si peste pe deasupra? Oricum,el mititelul a vrut sa fie visator ca mami si s-a nascut pe 14 martie,spre oftica tuturor.[:D] Va imbratiseaza cu drag Monica si cei doi pitici: Vlad[bonjovi](27.01.2002) si Matei[copil](14.03.2006) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/ampvm4/my_photos"]Pozele noastre[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...
si eu am un pestisor si il regasesc in mare parte in descrierea voastra eu m-am obisnuit cu el asa , nu a fost usor dar am facut casa buna cu el , am reusit sa fac din partile lui negative multe lucruri buna , si-a dorit mai mult in viata undeva sa ii fie mai usor l-am trimis peste Ocean , l-am sustinuit in ideile lui , m-am obisnuit cu pesimismul lui , l-am facut fericit si el m-a iubit si mai mult pt aceasta ,nemultumirea lui vesnica ,nervi lui fara motiv am facut toate sa dispara pt ce? pt ca il iubesc si am rabdare cu el si el cu mine , s-a enervat pe mine ca nu m-am certat cu el , am tacut din gura l-am lasat sa ii treaca nervii si apoi i-a fost rusine ca s-a purtat asa cu mine , nu ne-am certat de foarte mult timp , si comunicam bine nu cred ca zodia e de vina pt cum sunt perechile noastre si mai inca ceva era gelos din fire din cale afara si asta am rezolvat-o m-am inarmat cu multa rabdare si iubire si am trecut cu bine obstacolele alaturi de pestisorul meu va doresc numai bine evi , Eric 14.06.2000
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim pentru descriere!Si eu si fiul meu suntem pestisori. Pentru mine, e clar, descrierea imi vine ca o "manusha", iar lui,care are 16 ani, ce sa mai zic? Ne exaspereaza cu "reveriile" lui, il intrebam zilnic ce-ar vrea sa se faca in viata. Si raspunsul e invariabil" Nu conteaza! Ceva sa-mi permita sa am suficienti bani sa nu mor de foame!"[bang] Il trimit sa-mi aduca ceva, se duce, se intoarce cu mina goala si ma intreaba " Oare mi-ai zis sa-ti aduc ceva...?" Sau, sta singur acasa, si, cind ne intoarcem il intrebam daca a sunat cineva. El zice " Daaa, dar nu mai stiu cine si nici ce vroia!" De-aia ne-am pus caller ID, sa vad si eu cine a sunat[bang] Va spun, eu ma enervez, dar fix asa sint si eu![:D] L-am innebunit pe sotul (care e un Capricorn cu capul pe umeri)! Dar s-a resemnat saracul![:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si sotul meu este peste!! Si pot sa spun doar atat: este cel mai bun sot din lume, cel mai bun tata din lume...si lista poate sa continue. Nu l-as schimba pentru nimic in lume. Eu sunt balanta si el este peste. Va pup! Ralu-mamica de 2 printese (Ioana si Maria)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate pentru mine experienta mea alaturi de un peste a fost traumatizanta. Ce nu mi-a placut este caracterul "alunecos" nu stii niciodata ce gandesc, sunt secretosi au un fel de latura intunecata a caracterului. Mint cu nonsalanta ( eu cred ca le face placere )si fidelitatea e departe de a fi punctul forte ( dimpotriva ) . A! sa nu uit o tendinta permanenta spre depresie , dracu ' stie de ce , se intampla chiar si in momentele bune. E evident experienta mea personala , nu generalizez , dar ma gandeam ca vrei si o enumerare a defectelor , ca de calitati a pomenit toata lumea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

subscriu la ce-a zis danet despre pesti.Chiar nu am o parere despre ei.Nu mi-au placut niciodata oamenii schimbatori.Am avut o relatie cu un peste , eram si mai necoapta atunci , dar trebuie sa aiba mereu ultimul cuvant , sunt si eu mai incapatanata doar sunt tauroaica[:D].E impresia mea sau sunt cam suparaciosi?Am si prietene pesti si trebuie sa ma port cu ele cu manusi.Cu putina rabdare si intelegere se rezolva totul. http://community.webshots.com/user/denisabia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...