Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Eco


MLDiana

Recommended Posts

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns
CAtaliana ,m-ai convins ca este bine sa faca si una in primul trimestru.In JApan e altceva,ecografiile se fac cu doctorul care iti urmareste sarcina si nu-ti da prea multe amanunte despre fat si din cauza asta am zis ca nu-si are rostul in primele luni de sarcina.Iti arata " uite-i inima ".uite-i capul" etc.Ii masoara circumferinta capului,osului de la picior si abdomenul.IAr pe la 6 luni iti spune sexul bb.In rest nimic . Apropo ce "inseamna" ecografia Doppler? Lidia ,Tiara si David D.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Noi am facut la 7 saptamani - in urma diagnsticului "iminenta de avort" - ca sa vada ce se intampla acolo in burtica mea, una 3D la 19 saptamani si inca una normala pe la 25 saptamani. As mai vrea sa fac una inainte sa nasc sa vad daca totul este in regula cu bebelusul (greutate, daca s-a intors, etc). Sanatate multa si sarbatori fericite [pegeam], Andra cu burtica de 34 saptamani si Andrei (4,3 ani) Album Andrei: http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=954&cid=448
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...