Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

2 liniutze pe test si o multime de pastile...merg?


Marina

Recommended Posts

  • Răspunsuri 50
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Felicitari Marina si un bb sanatos si frumos! Eu am facut o radiografie denatara in timpul sarcinii, plus ca am luat muuuuulte medicamente. Unii medici spun ca nu e in regula cu radiografiile, dar am citit o gramada despre asta pe net, plus ca am discutat cu mai multi dr, si am considerat ca nu e o mare problema. Si bb e ok ! Sarcina usoara, De la Gio si bb Taisia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FELICITARI!!! Sa fie intr-un ceas bun!!! Pot sa-ti spun doar despre cortizon (fiind si eu in aceiasi situatie): dupa toti medicii intrebati cortizonul are acelasi efect ca hormonul produs de corp in timpul sarcinii, deci nu are nici un efect negativ asupra fatului. Despre celelalte intreaba un doctor ca sa stai linisita!!! Toate cele bune!!! Si numai sanatate!!! Craciun fericit [aho] si un An Nou prosper! Irinusha - cu minunea de 20 saptamani din burtica :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Marina felicitari![flo] [flo] [flo] [flo] [flo] [flo] [flo] mie mi sa facut radiografie chiar ieri ,la 40 de saptamini si nu cred ca are vre-un efect negativ din moment ce este indicata de medic,crede-ma ca aici am parte de un medic super, asa ca nu este cazul sa-ti faci grijim mai ales ca a fost facuta la plamini din cite am inteles, sigur, nu e nici o problema[:)][:)][:)] Ma bucur ca v-am gasit[pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...