Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salutari din Dubai!!!


Recommended Posts

Buna Cornelia bine ai venit la [dc] Anul asta vrem sa ajungem si noi in Dubai.... Deja ne interesam de oferte de cazare (mie imi face cu ochiul hotelul Burj Al Arab he he dar nu cred ca ajungem noi acolo...) asa ca te rog pe tine sa ne spui cateva hotele bune cu plaja in apropiere. Multzam![flo] Adela- ~~Happy New Year!!! *2004* [cheers]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Draga Adela, Da-mi mai multe detalii despre venirea voastra in Dubai (perioada este foarte importanta deoarece preturile variaza in funtie de luna in care vei veni). Eu lucrez la un hotel de 4 stele, Lotus Hotel, dar nu este pe plaja, este in centrul orasului. Hotelurile situate pe plaja sunt destul de scumpe insa orice alt hotel iti asigura transport dus -intors, gratuit, la plaja. Cat despre Burj Al Arab...[V], daca vei sta acolo, ma autoinvit la o cafea (din aia de 40 dolari) si...te rog insistent, sa-mi faci si o poza sa i-o trimit mamei[;)] Lasind gluma la o parte, Burj Al Arab, fiind un hotel de 7 stele, cea mai ieftina camera este de aprox. 1000 dolari pe noapte (daca vii printr-o agentie care are contract cu respectivul hotel, va costa in jur de 700 dolari). Daca bugetul va permite sunt sigura ca va fi o vacanta de neuitat (am auzit ca oaspetii sunt tratati mai ceva ca regii regilor si...cred ca odata in viata merita sa te rasfeti, daca ai posibilitatea). Da-mi vesti draga Adela si tinem legatura![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Cornelia multumesc pentru informatii.[flo] Perioada ne-o alegem in functie de preturi si de ... clima [beach]. Nu vrem sa venim nici cand e cel mai ieftin nici cand e cel mai scump... ceva intre [:I]. Ne gandim poate ajungem primavara sau toamna. Nu stiu daca apucam primavara asta sa venim din cauza ca imi schimb pasaportul si m-a anuntat nenea consul ca dureaza 4 luni chestia asta... de-abia prin luna mai sa fie gata... Ufff... Asa ca pana ne hotaram rasfoiesc de zor prospectul cu Burj AL Arab he he as vrea eu... Dar nici Jumeirah Beach Hotel nu-i de lepadat... [ispita] Visuri.... visuri.... pupici, ~~Adela&Julia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Buna Cornilia ......am asteptat cam mult sa mai suni si se pare ca am asteptat in zadar ....oricum eu acum plec acasa ptr 3 sau 4 saptamani si atunci cand am sa ma intorc promit sa te caut eu ....si mi-ar fi mult mai usor daca mi-ai da un nr direct .... Pupici si sa auzim de bine Roxy Roxy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cornilia bine ai venit printre noi , cit despre prieteni nu te ingrijora ca ne ai pe noi aici [si-eu]...cit despre sarcina iti urez cea mai usoara sarcina si nastere usoara de pe acum. "Dr. romani nu stim in Emirate dar cauta sa te feresti de dr. veniti din India/Pakistan, care nu sint buni practicieni, ti-o spun din experienta" Draga Dodo cit despre Dr. veniti din India/Pakistan eu din experienta mea iti pot spune ca daca copilul meu Alvaro-Daniel nu intra pe mina unui DOCTOR -MADE IN INDIA- nu cred ca la ora asta il putem tine in brate. Ceea ce vreau sa spun este ca un Doctor venit din India ia salvat viata copilului meu care la ora 1 noaptea a fost trezit din pat si a sosit in spital in pijamale ca sa spun asa , sa ii salveze viata micutului meu, ...deci sunt fel si fel de Doctori in lumea asta buni si mai putin buni...Multa sanatate! [mamica]Elena [bonjovi]Alvaro [copil]Alvaro-Daniel http://community.webshots.com/user/elenalove27
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...