Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cititi si cruciti-va!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 42
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Da asta cu carnea o stiam si eu ... Eu am pus o bucata de ficat intr-un pahar cu cola si pana dimineata a fost tot macinat.... O sa incerc si restul cu bateria auto si wc-ul si aragazul...etc Poate nu-mi mai trebuie TIX sa ma irite la maini.... :=)) Sanatate la toti!! Brindusa si bb Madalin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce super ! Citind aceasta, am ajuns sa spun ca MA BUCUR CA TRAIESC IN ROMANIA ! Daca cineva crede ca "am baut Coca-Cola" si acesta este efectl daunator nr. ??? (scuze, la ora asta imi este lene sa numar cate chestii anti s-au scris...) - se inseala ! Motivul este mai simplu: Coca-Cola din Romania este o penibila copie fata de cea din US, la care cred ca face apropo autorul initial al articolului. Cine a iesit afara a vazut ca si in Ungaria Coca-Cola are mai multa aroma, asa ca nu vorbim de cea din Germania sau US !!!
[bis][bis][bis]
Sigur ca peste tot aceasta bautura contine o gramada de chimicale, ca si altele de altfel, dar a spune ca este cauza tuturor bolilor... DARAEL [flo] PS> Citat din memorie: "Bautura-i temelie, iar mancarea fudulie..." “A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma-nebuniti ca e bautura mea preferata si firma preferata! O data cand am fost in vizita in German, am stat cam o luna si am avut o poftaaaaaaaaa..... Asa ca am baut numai Coca Cola in lioc de apa si.....nu am avut nimic! Bine ca nu as mai avea curajul sa repet experienta! Da' ce buna a fooooost!!! Coca Vio Cola
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place la nebunie Coca cola (si Pepsi) pe care o beau in loc de apa. Cred ca sint dependenta, alte racoritore nici nu gust in afara de Coca cola. Vad ca n-am avut nimic pina acum... Cred ca chestia cu curatatul cu cola se datoreaza aciditatii...Cred ca daca am face aceleasi experimente cu suc de portocale ar fi la fel...Stiu eu ca nu e prea bine sa consumi Cola, dar chiar asa de rau nu cred sa fie... (ma incurajez singura, ca nu cred ca ma pot lasa de baut [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meyy hai mey este adevarat??Eu una nu prea le aveam cu Coca Cola insa decand sunt insarcinata am momentente cand imi vine o mare pofta sa beau Cola.Si am baut si se pare ca bebe e bine ,sper sa nu i se intample nimik rau intre timp[bang]Dar gata NU MAI BEAU COLA!!!
Eryka [gravi]& sufletzelul din burtica --->18 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
  • Adaugă...