Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cititi si cruciti-va!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 42
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Acuma daca e sa o luam pe bune in orice produs al "societatii de consum"in care traim exista cate un E cate o chimicala care nu ne face bine, de-aia mai facem cate o alergie, una-alta si nici nu ne dam seama de la ce e.....dar de aici pana la chestia ca e exact xa o otrava mai e mult zic eu, altfel n-ar mai las-o nimeni pe piata americana unde populatia majoritara e "procesomana" ca hobby [:D] Eu recunosc mai beau din cand in cand cu gheata, si-mi place mult, dar intr-adevar prea bine pentru sanatate nu e dar ce sa fac daca nu ma pot abtine [bang] Numai bine, [flo] Lena http://www.community.webshots.com/user/poolbeertje
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mirelam
Hai mai ca asta-i facuta pentru antireclama.
Mie din contra mi se pare ca se face reclama la Coca-Cola! Ia uite la cate-i buna. Mai iei o gura, mai torni pe motor, mai bei un pahar, mai dizovi un canin. E buna la toate Coca-Cola asta! O minune la casa omului! [cheers] Laura [img]http://www.desprecopii.com/forum/gravida.gif [/img] (19 saptamani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiam toate astea dar mi se par pitin cam exagerate. Nu am experimentat nimic dar o sa incerc. Dar chiar si asa, nu ar trebui sa murin toti cei care beau cola, mamanca mezeluri cu e-uri? Un sambure de adevar exista. Oricum cada e adevarat, nu mai cumpar detergenti de nici un fel. Adina si dragalasii ei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E,uite ca eu sunt cel mai bun exemplu ca nu tot ce se spune e adevarat.Am facut o pasiune pentru coca-cola light!Nu pepsi,nu altceva,doar cola-light.Beau de ani de zile aproape 2 litri pe zii si nu am nimic,sunt cu analizele de singe si urina la zii,totul bine!Colesterol,ficat toate bune. Asa ca nimic din ce mi-ar spune cineva nu o sa ma faca sa renunt la cola light.O sa ma opresc doar atunci cind o sa vad ca imi face rau,pina atunci[alcool][alcool][alcool] Valentina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...