Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sperante


Recommended Posts

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns
A ajuns sotul tau acasa, Luminita? Sa aveti un Craciun fericit si linistit! [aho][pegeam] Cu ajutorul lui Dumnezeu se vor rezolva toate problemele. [flo] [8**]Dragostea e intotdeauna gata sa ierte, sa aiba incredere, sa spere si...sa indure orice urmeaza.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce bucurie ! Ma bucur, si eu, pentru voi, Luminita ! Sa aveti parte de un Craciun fericit plin de dragoste si bucurii ! Iar Noul An sa va aduca numai impliniri si bucurii ! Sarbatori fericite !!! [pegeam] Nina & [copil] Nina-Cristina (1 an si 11 luni) http://www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iti urez un Craciun fericit si linistit alaturi de sotul tau Gabi, sa va bucurati din plin de magia sarbatorilor de iarna si sa va regasiti fortele consumate cu intamplarile nefericite din ultima vreme, astfel incat sa pasiti cu multa iubire si incredere in Noul An [cheers] Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc f mult la toti pt ca ati sustinut-o moral pe sotia mea pana in acest moment din care ... sper sa nu mai fie cazul sa fim nici departe unul de altul si nici sa mai avem vreun motiv de suparare care sa ne amarasca viata. Am calatorit in conditii bune, insa oboseala ... a fost enorma. Acum e cald si bine si ... ninge peste toate necazurile noastre! Gabi (sotul Luminitei)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
  • Adaugă...