Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

vreau sa scap de anexita


irisa

Recommended Posts

am 29 de ani si din liceu ma chinui sa scap de ea... am urmat 1000 de tratatemente cu injectii si antibiotice si tot degeaba am facut un bebe pe parcursul sarcinii nu am mai avut probleme dar dupa ce am nascut a reaparut[bang]... va rog daca stiti un tratament care e bun fac orice numai sa scap de ea. va multumesc.[cheers]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si eu m-am chinuit cu anexita. Initial am facut tratamente cu antibiotice si antiinflamatoare (injectii, pastile si supozitoare) pana cand m-am saturat de efectele adverse ale acestora si am trecut la tratamente naturiste (ceaiuri, bai fierbinti si spalaturi cu diverse plante). Nu pot sa-ti spun care dintre acestea m-au ajutat cert este ca la ultimul control ginecologic doctorul mi-a spus ca nu mai am anexita, am ramas doar cu o sensibilitate. Lucru pe care nu l-am crezut pentru ca tot aveam impresia ca in loc de ovare am doua bile de foc care ma ard. La venirea iernii mi-am dat seama ca nu era decat o impresie, ceea ce spusese doctorul era adevarat. Chiar daca am stat in frig si mi-au inghetat picioarele n-am mai avut dureri de ovare. Totul este sa gasesti un medic bun si sa perseverezi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...