Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Auto-vaccin la Spitalul Cantacuzino?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si sotul meu s-a confruntat cu asemenea problema si oricate am incercat (antibiotice din belsug, masaj cu zapada carbonica, auto vaccin) tot nu se intimpla nimic.......precizez ca a facut analize peste analize si iesea acelasi lucru: stafilococ auriu si alb. La recomandarea unui doctor se da acum pe fata cu Zineryt solutie si se spala cu Clearasil sapun.......rezultatele sunt remarcabile... nici un cos. Rezultatele se vad dupa o saptamana in care s-a dat de 2 ori pe zi, dimineata si seara dupa ce in prealabil se spala pe fata. Acum a mai rarit tratamentul...se da cand isi mai aduce aminte si nu-i mai apare nimic, decat atunci cand e cu fata murdara. Daca mai aveti intrebari va raspund cu drag simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Sabina
Draga Aquarius, n-as fi zis ca ai avut vreodata probleme! Arati super! Sabina & Sofia Galagia
Saru'mana la Sabina cea frumoasa si la Sofia si mai frumoasa![:D][:D] Probleme cu caruuull... da' le tinem in frau! Asta e! La 35 de ani cat fac in ianuarie.. tre' sa fiu atenta! Dar promit ca in ian 2005 impinesc 34! Roxana&Ruxandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Autovaccinul are efect daca respecti intocmai acel grafic pe care ti-l de la Institutul Cantacuzino,dupa aceea daca nu se rezolva, dupa un timp trebuie sa il repeti! eu l-am facut o singura data, desi s-a vazut schimbarea in bine, trebuia repetat... Apoi am testat cu rezultate remarcabile un unguent care contine citeva antibiotice f puternice , se cheama "Mibazon " , se gaseste in farmacii veterinare ...insa se foloseste cu succes contra acneei, furunculelor; citisem intr-o revista , dar nu credeam ca e asa eficient si nu am regretat ! Sanatate ! "Daca dragoste nu e, nimic nu e" Lili
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, va multumesc mult pentru raspunsurile voastre. Vreau sa va mai spun ca si eu am inghitit cantitati impresionante de antibiotice, iar dermatologul imi dadea sa mai sug si stamicina, ca sa nu fac candida.Avea un gust tare neplacut [xx(] , dar... Pentru lily:: am incercat si eu Mibazon, dar la mine nu a dat rezultate. Doar anticonceptionalele, Diane35 si Mycrogynon , si sedintele la cosmetica ce mi-au mai limpezit si mie fata, dar totusi cosuri cu secretie alba, sau rosii inflamate, imi mai apar. Si oricum, urmele au cam ramas. A incercat cineva sedinte cu Biotron (sau Bioptron), parca sunt tratamente de baza luminii, nu, pentru imbunatatirea aspectului fetei? Vreau sa incerc si eu vaccinul la Institutul Cantacuzino. Melina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Melina, Bioptronul e super mai ales dupa gomaj. Efect are daca faci cel putin 10 sedinte consecutive. Eu l-am cumparat si nu ajung sa-l folosesc [bang][bang] Da' a fot bun si la tratamentul gatului inflamat, cu toate racelile astea.. Sa ma fi vazut cum stateam cu gura deschisa la bioptron.[:D][:D] Roxana&Ruxandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...