Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

1 an de casnicie!!!


amik

Recommended Posts

pe 20 decembrie implinim un an de casnicie. sunt asa de fericita ca ne iubim si suntem la fel de indragostiti ca atunci! acum lucrurile sunt cu mult diferite fata de anul trecut pe vremea asta.cel mai important este alexandra,fireste! ne gandim cum sa petrecem ziua.am hotarat sa lasam copilul la socrii si noi sa facem ceva.dar ce?sa mgm prin oras,pe la magazine,restaurante...cam aiurea...desi,orice activitate ar fi binevenita!important este sa fim impreuna! alexandrele...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 27
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Subscriu la ceea ce a zis cristinamh,bb sa fie cuminte si voi sa puteti face nebunii(nu zic de care [:D]) Felicitari si multi ani si de acum inainte ,la fel de fericiti si dragostea voastra sa nu se stinga niciodata. [bis][bis][bis][bis] Cat despre felul in care sa va petreceti ziua,ganditi-va si voi ce va placea sa faceti inainte sa vina bb,ceva ce nu ati mai facut de mult. Un film,o piesa de teatru ,o cina[cina2]la restaurant sau acasa. Sincera sa fiu si mie imi lipsesc ideile,de cand nu am mai fost doar in doi[q]. Te pup ,si multa fericire!! Nicole&Amira
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ohoho!! Felicitari si casa de piatra in continuare![bis] Eu intr-o zi asa de importanta as alege un restaurant fain, cu muzica buna si bucatarie frantzuzeasca (de ce frantzuzeasca nici eu nu stiu[:D]) si as vobi cate-n frunza si-n iarba cu sotul meu. Orice ati alege, distractie placuta![pup] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...