Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

1 an de casnicie!!!


amik

Recommended Posts

  • Răspunsuri 27
  • Creat
  • Ultimul răspuns
O fi "interzis barbatilor", dar tot am ceva sa-i spun Alexandrei! Sa fiti sanatosi si sa va iubiti! Sa va respectati si sa va incredeti unul in celalalt! Sa fiti fericiti alaturi de Alexandra cea mica! La multi ani impreuna![cina2] Catalin ________________________ Think pink![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani !!! multa bucurie, armonie si liniste in suflete, sa va traiasca printesa si sa fiti fericiti ! Poate nu ar fi rau sa va duceti la o cina romantica - fa-i o surpriza romantica sotului tau, sigur se va bucura [cina2], Sarbatori fericite [pegeam] Andra cu burtica de 33 saptamani si Andrei (4,3 ani) Album Andrei: http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=954&cid=448
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Amik, LA MULTI ANI SI TOT CE VA DORITI. [cina2][cina2][cina2] Uite ideea mea de cum o sa fac eu la anul pe 21 iunie cand facem un an de la nunta (desi bb o sa aiba doar o luna sau nici macar atat): sa fac o rezervare la restaurantul unde am facut nunta!!! Sa facem un fel de remember!!! Dar numai noi doi si el sa nu stie nimic. Of, da de ce trebuie noi sa fim atat de romantice si ei nu?!!! Adica tot noi ne gandim la surprize. Credeti voi ca ei vb intre ei despre asa ceva? Cred ca ei sunt prea ocupati ca sa se mai gandeasca si la surprize pentru noi. Oricum eu ador sa fac surprize si sunt o pers greu de surprins. [pup] Dienutza si bb de 16 sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu subscriu la [cina2] la un restaurant finut si romantic. Daca faci cina acasa se duce farmecul...trebuie sa si cureti dupa, pe langa faptul ca a trebuit sa si prepari totul. Si asta faci in fiecare zi, nu? Noi asa facem, iar pentru mine e mai bine decat cu un cadou. Se reinoiesc sentimentele, rememorati la cina momentele placute ale relatiei voastre, cum a inceput totul, pasii parcursi...ce sa mai, o sa va indragostiti din nou unul de celalalt [il] Continuarea acasa depinde de voi [pathot] Sa fiti fericiti si sa va bucurati de cea mica!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Amik, LA MULTI ANI !!!!!! din ce in ce mai fericiti ![s] In casnicia mea, fiecare an care a trecut ne-a adus mai multa fericire, iubirea dintre noi a crescut cu fiecare an si de aproape 4 luni o avem si pe Oana langa noi, ca fiind marea noastra realizare ! Iti doresc sa ai parte de aceleasi bucurii si de aceeasi intelegere pe care le am eu in casnicie ! Si eu imi amintesc mereu de aniversarea primului an de casnicie (l-am petrecut la Bran ! - era vara), dar stiu ca orice veti avea de gand sa faceti maine, va fi de neuitat, pentru ca va iubiti ! Daniela si puiul Oana Maria http://community.webshots.com/user/oana_maria100 http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...