Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pentru cei care cauta un job


Recommended Posts

Lucrez intr-o firma de leasing mica, care vrea sa se extinda. Eu o sa intru in concediu de maternitate la inceputul anului urmator, si e posibil ca si unul din colegii mei sa plece (de fapt sa fie dat afara). Asa ca o sa fie 2 locuri "libere" in viitorul apropiat. Deja a fost dat anunt la best jobs pentru posturi, si de 2 zile lecturez CV-uri care sunt total pe langa ceea ce avem noi nevoie. Momentan suntem 5 angajati in bucuresti, plus 3 in provinicie si cativa colaboratori. Firma e mica dar serioasa, salariul nu cred ca va fi mare (cel putin pentru inceput), dar se face carte de munca, se dau bonuri de masa, telefon de serviciu si in masura in care se va considera necesar si masina de serviciu. Nu stiu daca fac bine sau rau postand un asemenea anunt aici (am vazut atatea fete care isi cauta loc de munca in bucuresti, ca m-am gandit ca poate pot sa ajut). Daca nu-si are locul, il puteti sterge. Cateva amanunte despre joburi: unul va fi probabil pe parte de asigurari (pentru ca cea care se ocupa pana acum de ele imi va lua mie locul), iar altul pe parte de inmatriculari auto-vama-marketing (asta nu prea e un job pentru o fata). Daca intereseaza pe cineva, sau vreti mai multe amanunte, puteti trimite PM. Mickyyy [gravi] 26 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 0
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...