Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

AVETI PREFERINTE LA ZODIA BB-ului


Recommended Posts

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Da noi ne-am dorit un bb Rac eu fiind taur si sotul pesti si am reusit, bb Patrick e rac 29 iunie, ce zodie va fi bebita Vivien, daca varsator sau capricorn imi este egal ca prea m-a chinuit de la inceput si pina acum.......si miine m-as bucura chiar daca ar fi si sagetator... narcisa 33 saptamani & bb Patrick 1 an si 5 luni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alba si Andruska, de ce FECIOARE ? Ce stiti despre fetele din zodia asta ? Eu sunt balanta. Fetita mea nu s-ar fi putut naste in zodia Balantei, dar as fi preferat sa fie Rac (ca si tati - apropo, barbatii raci sunt f.f.f apropiati de familie, cuminti..., ce mai, barbati de casa !). N-a fost sa fie, Oana mea este fecioara, dar eu nu prea cunosc persoane din zodia asta. Voi ce stiti ? Daniela si puiul Oana Maria http://community.webshots.com/user/oana_maria100 http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, am preferinte. Avand in vedere ca si eu si sotul meu suntem berbeci, cel mai bine este ca si copilul sa fie intr-o zodie de foc: leu, sagetator sau chiar berbec (desi doi ajung [;)]). Cristi este sagetator (total intamplator, n-a fost "programat") asa ca este perfect. Este un copil energic, parca are baterii, pare incapatanat, tipa de-ti penetreaza creierul cand ii interzici ceva, dar, in general este foarte vesel si prietenos. Alte optiuni...varsator si...cam atat. [pegeam] Claudia si [copil] Cristi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur sa mai vad berbecutzi pe aici! Pentru ca ma inteleg de ce si eu as vrea sa iasa intr-o zodie mai "cu nerv". Desigur, totul e relativ, dar ne ditram un pic. Bebelutza noastra e prognozata cam pe limita - ecograful uneori zice 21 aprilie, alteori 24, dar daca e putin mai grabita iese cu cornite rotate sigur. Si taurica mi se pare ok. Avantajul pentru mine, daca iese berbecutza, ar fi ca voi avea o idee depre ce poate sa ii treaca prin cap. [:D] Tati e Fecioara, asa ca nu ne indoim ca va fi o capoasa de nota 10. Ne dorim sa fie sanatoasa, ca restul se aranjeaza! Pupici si Sarbatori fericite tuturor!! Ela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...