Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

TEST PAPANICOLAU


copilutzu

Recommended Posts

BUNA! Pentru linistea mea doresc sa fac acest test.I-am spus medicului de famile, mi-a dat trimitere (de fapt asistenta mi-a dat trimiterea) fara sa imi spuna unde sa fac testul.Problemuta este ca nu stiu unde sa merg.Pe trimitere scrie:-Rog examen Papanicolau- lasand la alegerea mea unde sa ma duc,si eu.... Va rog daca stiti informati-ma unde anume sa-l fac si pretul aproximativ. Multumesc!!! Sarbatori super fericite!![pegeam][pegeam][pegeam][pegeam][pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna, Pai la Institutul Cantacuzino e cam 300-350.000 lei , dar trebuie sa mergi sa te programezi, si eu au loc liber cam peste 2 sapt de la programare, sau la Sanador e 700.000 lei si ti-l faci pe loc, urmand ca rezultatul si intr-un caz si in altul sa-l primesti peste 2 sapt. Kamy[gravi]-7 sapt kmy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
BUNA!DREPT SA-TI SPUN SUNT ORIPILATA SA CONSTAT CA ACEST TEST SE FACE IN BUCURESTI CONTRA COST!!!!!!!!!!Mi-am facut testul PAPANICOLAU acum 5 luni in urma, la ambulatoriu de ginecologiei din cadrul spitalului "SF.SPIRIDON" din Iasi, fara sa platesc!Medicul meu de fam. mi-a spus ca se face GRATUIT, ba chiar in IASI, prin intermediul med. de familie se vrea informarea tuturor femeilor despre importanta efectuarii cel putin o date la 5 ani , in scopul prevenirii cancerului de col uterin.M-am prezentat la cabinet doar cu buletinul de identitate.De preferat este sa se faca la institutii de stat, si nu la cab. particulare!Este incredibil cata indiferenta exista in CAPITALA!Va doresc sanatate,si numai bine Corban Nicoleta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...