Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Am nevoie de o incurajare


butterfly

Recommended Posts

Draga mea, eu care nu racesc de felul meu, am avut de 2 ori gripa la inceputul sarcinii si acum am o bebita de 3 luni care este o frumoasa si sanatoasa tun! insa nu am luat deloc medicamente, chiar daca medicul a zis ca pot sa iau paracetamol; am facut frectii cu spirt si otet, am baut ceaiuri multe, s.a.m.d. si vezi ca picaturile pentru nas sunt ABSOLUT INTERZISE! Mama Raluca, baiat Alex si fetita mica Ioana http://community.webshots.com/user/craluca100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Multumesc pt raspunsuri. Initial postasem in sectiunea parintilor, ma gindeam ca acolo sunt cei "patiti" dar m-au mutat. Din fericire febra a trecut in citeva ore si am ramas doar cu nasul in batista. Am luat atunci 2 jumatati de paracetamol la interval de 8 ore. Bineinteles multe ceaiuri, frectie, transpiratie. Nu mai facusem febra de acum 4 ani cind am avut varicela... si inainte de asta cred ca din liceu. Deh, acum m-am gasit si eu... M-au ajutat mult incurajarile voastre. Acum tocmai am pasit in trimestrul II (sapt 14) si sper ca va fi bine. Aveti multa grija de voi, mai ales gravidutzele mai mici. Domnul sa ne pazeasca. Sarbatori fericite si sanatate maxima! [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...