Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Unde e mai ieftin... CORA - CARREFOUR - METRO ?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu am gasit de multe ori lucruri mai ieftine la Cora si Carrefour decat la Metro. Cat priveste aglomeratia, in perioada asta e mai rentabil la Metro mai ales ca-i non stop. Eu chiar ma gandesc sa merg intr-o noapte sa-mi iau tot ce-mi trebuie de Craciun. Mirela, mamica lui Andrei (5 ani si 9 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Depinde ce tip de cumparaturi vrei sa faci. Oricum in perioada asta e full peste tot, mie cel mai aglomerat dintre toate mi s-a parut Carrefour-ul (care e si ceva mai bine aprovizionat si o idee mai ieftin decat Cora). La Metro sincer nu am mai fost de o gramada de vreme, deci nu stiu sa-tzi spun. Indiferent de hipermarketul in care vrei sa mergi, inarmeaza-te cu foarte foarte multa rabdare (ieri la Carrefour Militari erau cozile pana la jumatatea primelor standuri, cam o ora-jumate doua minim aveai de stat numai la coada!). Eu una n-am avut rabdare (nici macar cos nu gaseai, trebuia sa alergi dupa cei care ieseau din magazin si sa astepti pana il descarcau ei de cumparaturi) si am plecat spre casa hotarata sa nu mai pun piciorul inainte de sarbatori in hipermarketuri..... Mickyyy [gravi] 26 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io am fost azi noapte in metro si era gol ...bine nu eram io singura dar a fost super in privinta asta...mai nasol este faptul ca sunt multe produse care nu pot fii cumparate la bucata....mai ieftine mi s-au parut accesoriile pentru brad in rest...cam la fel simona si bb carmen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...