Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Unde e mai ieftin... CORA - CARREFOUR - METRO ?


Recommended Posts

Sunt si la Cora carucioare pentru copii. Sunt si de-alea gen masinute si de-alea mici pe care sa le impinga un copil. Dar m-am chinuit cu unul de-ala masinuta, ca asa de greu se misca, mai ales in inghesuiala din perioada asta Doamne ajuta cui saruta si sporeste cui iubeste http://community.webshots.com/user/adrianacalin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Din cate am vazut eu preturile difera la fiecare magazin, nu poti spune clar ca unul este mai ieftin la toate. De ex eu am observat ca electronicele sunt mai ieftine la Metro. La Carefour am gasit jucarii mai ieftine. Metro este deschis toata noaptea, dar aveti mare grija ca pe la 23:30 se inchid casele pentru vreo 1/2h. Dupa aceea se deschid numai 3 case si este ceva inimaginabil. Mie asa mi s-a intamplat si am lasat carutul cu marfa acolo si am plecat ! Am revenit la 7 dimineata. La Carefour deschide pe la 8, dar incepand cu 9 te cam calci in picioare... Sarbatori Fericite ! Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai acum depinde si unde locuiesti. Pt ca aglomeratia care este in oras te zapaceste, dar mai ieftin e in CORA... Ramane la aprecierea fiecaruia! Sarbatori fericite alaturi de cei dragi! http://www.babiesonline.com/affiliates/aff-home.asp?a=memberm/madalin Brindusa si bb Madalin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost noaptea trecuta pe la 23.00 la Metro Berceni si a fost foarte liber. La casa era cate 2, maxim 3 persoane. Ce nu mi-a placut a fost ca nu prea am mai gasit carne (ca asta ma interesa)...cateva casolete mai zaceau ici si colo, ca nici nu aveai de unde alege. Si la restul cam batea vantul. Mirela, mamica lui Andrei (5 ani si 9 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca nu poti sa spui ca un magazin are cele mai mici preturi. Depinde de marfa....laptele Dorna era mai ieftin in Cora decat Selgros de exemplu, la fel si ceaiul instant Hipp si Pampersii. Nu stiu daca mai e asa ca nu-mi plac deloc cozile de la hipermarketuri si prefer Selgors. Aici poti sa cumperi la bucata mult mai multe produse decat la Metro. De fapt cred ca numai apele si sucurile sunt la box. Si nici cozile nu sunt mari, 2-3 carucioare ieri la ora 22. Si aici e deschis, nu toata noaptea pana la 24 mi se pare. La Carrefour stiu ca jucariile de firma (Fisher-Price, Lego) sunt mai ieftine decat la Selgros. Sarbatori fericite! Maria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...