Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bucuresti, Bucuresti ...fratele meu esti!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si cand te gandesti ca acum orasul Budapesta e considerat "micul Paris"[q][q] chiar zilele trecute am vazut aici la o agentie de turism o reclama "Budapesta-Parisul estului". “in acest mic Paris se afla mai multe femei frumoase si bine imbracate ca in oricare alt oras de pe continent”. Ohhh, da, din fericire chestia asta mai e valabila si in ziua de azi!!![RO][ispita] Cat despre Gica Petrescu, probabil ca ne va delecta "live" si peste vreo 10 ani![cool] SARBATORI FERICITE![pegeam][pegeam][pegeam] Elena&Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Päpä, nu stiam cä ai un frate asa de mare!!![:-)))][:-)))][:-)))] Stiu cä iubesti Bucurestiul pinä la loc comanda, dar sä stii cä si eu il iubesc!!![:D]...ei, cum facem acum??? Eu am stat pe Stibei Vodä ( in bloc cu Lucescu..ha,ha,ha ) si acolo am avut o vecinä tare bätrinä ( fizic!!), dar tinärä in suflet, care mä obliga mereu sä vorbesc franceza in timpul vizitei mele la ea...beam ceai...deh, ca pe timpuri de mult trecute [bang]...si ea imi povestea cum era Bucurestiul pe timpuri...acum s-a cam terminat, din päcate, cu "micul Paris"!!! Pupici de la aia cu frunza de palmier!!!...mai departe nu mai spun, cä stii deja!!![:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...