Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Andreea Marin si lumea in care traim


Recommended Posts

Ehh asta e ! "Ce face o femeie ca Andreea Marin nu fac 100 de bãrbatzi cu capul" Dar asta e , io personal nu o suport fiindcã dupä ce sotzul ei (ex) a scoso în lume si a fãcuto cu servici bun si alea alea ia dat sutul în fund Detest astfel de oameni profiteroli . Cât o câstiga treaba ei da oare cât câstigã pe lângã TV cu fundicu ei ? Crãciun fericit tuturor Andreea îl are cu sigurantzã ! [IMG]http://www.feebleminds-gifs.com/santaseesaw.gif[/IMG]AlexandruL http://www.geocities.com/andreasnoel2002/andreasN.html
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 27
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Din pacate din articol se lasa sa se inteleaga ca fenomenul este specific societatii romanesti si nu este deloc adevarat. Peste tot in lume, vedetele (fie ele de TV, cinema, sportive ... sa nu uitam fotbalistii !!..) sint platite in functie de cit pot aduce companiei pt care lucreaza. Daca emisunea nu ar avea succes si deci nu ar atrage vestita publicitate nici Dn arespectiva nu ar fi platita asa de bine. Asa se intimpla peste tot in lumea asta, si in vest salariul lor este de n-spe ori mai mare decit al oamenilor de rind (fie ei ingineri, doctori ...). In Romania situatia pare mai socanta deoarece patura medie este aproape inexistenta si deci o buna parte a populatiei o duce foarte greu. Probabil ca o buna parte din aceeasi categorie sociala se uita si la aceasta emisiune si deci creste numarul audientei si implicit buzunarele doamnei. Sarbatori fericite, Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi- e mila "despre ea". O fi avut si ea bani sa isi cumpere brad de Craciun? Am inteles ca munceste dar.. cred ca sunt altii care muncesc mult mai mult,in locuri periculoase,care cand incep ziua de lucru se gandesc ca poate isi vad familia ultima data ,poate...,si sunt f.f.f prost platiti. Am impresia ca este prea increzuta,prea mandra, Nu am dreptul sa fac aceasta comparatie dar mi-e si frica sa pun salariul meu -3100000 lei/16000$- asta daca nu este "umflat" Si cel mai tare ma deranjeaza expresia:"AI CARTE AI PARTE" consider ca an invatat la limita puterilor mele,"carte" am avut dar nu am avut PILA si spaga necesara ptr.ca dorintele sa mi-se indeplineasca CRACIUN FERICIT !!! SARBATORI FERICITE!!! NOUL AN SA VA ADUCA TOT,TOT, CE VA DORITI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai voi sunteti invidiosi sau cum[8D]? Pai atunci despre Andreea Esca ce mai ziceti? De ce ar fi lasata ea deoparte? Eu nu le pot inghiti pe nici una dintre ele...nu din cauze materiale! Nu ma caracterizeaza invidia pentru ca e un sentiment pagubos si nu m-as imbogati daca as invidia pe cineva pentru averea lui...mi-as consuma doar energia degeaba! Nu imi plac pentru ceea ce au devenit!!! Mi-o amintesc pe Andreea Marin pe vremea cind era la televiziunea din Iasi si facea emisiuni pt copii, ce docila era si in ce stil se prostea...stil care mai iese si astazi la suprafata uneori in dialogurile de la "marea" emisiune pe care o modereaza...nu-mi amintesc cum se numeste...[:D] La fel si dna Esca, era o copilitza dulce si ambitioasa care s-a transformat scurt in katza de cartier, parca o vad punindu-si mainile in shold si certandu-se cu oricine ar enerva-o. Ma rog, ce-i al lor e al lor, indiferent cum au ajuns sus, eu cred ca ele sunt "vedetele" zilelor noastre tocmai pentru ca reflecta gusturile in materie de televiziune ale societatii noastre. Salariile vedetelor sunt mari in toate televiziunile, nemaipunand la socoteala si alte colaborari pe care le au. Dar eu raman la parerea ca nu asta conteaza, nu au decat sa castige bani cu lopata, important este sa nu se schimbe datorita sumelor castigate (ceea ce in cazul acestor doua doamne...s-a produs!) si sa creeze lucruri de valoare, de la care lumea sa aiba ce invatza. danat http://community.webshots.com/user/danateu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De ce se ia lumea numai de Andreea Marin?? Pentru ca multi o urmaresc si multora le place[ispita][vampa], deci este o persoana tocmai buna pentru ziarele de scandal care pun cate un titlu de asta mare si l-i se vinde foaia. Nu numai in Romania, vedetele de tv. au salarii si venituri mari, pentru ca odata cu numele unei vedete pus acolo pe generic creste audienta si popularitarea acelui canal TV si totul este OK. Nu ii iau partea lui Andreea M. pentru ca aceasta vedeta s-a schimbat mult de la lansare, dar parca prea tine capul ziarelor de scandal cu fel de fel de stiri de astea de cacao, ba ca si-a pus silicoane, ba ca are alt iubit, ba.., ba...! Dar ce este singura care face asa ceva??Hai sa fim seriosi si sa nu dam crezare unui articolas dintr-un asa zis ziar de care nu auzit nimeni!Cat despre articol nu-l gasesc deloc interesant! La toti numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Eu nu am mai vazut-o de ceva vreme pe aceasta Andreea Marin iar in RO m-am uitat la acea emisiune o data sau de doua ori, si nu am agreat-o. Ce nu inteleg eu e de ce se face asa mare caz de acel salariu, cand aceste chestiuni trebuie sa ramana confidentiale. Nu e de bun gust sa discuti "financial matters" la nivel national si mai ales sa faci comparatii intre o vedeta de TV si oamenii sarmani. Nicaieri in lume nu poti face asemenea comparatii...mi se pare ca respectivul ziarist a incercat sa o desfiinteze pe aceasta prezentatoare facand public intai salariul acesteia ca apoi sa discute calitatea indoielnica a emisiunii. Cred ca asa ceva nu se face! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...