Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Andreea Marin si lumea in care traim


Recommended Posts

Asta e ; unii castiga mai mult altii mai putin. Asta e . Pe noi nu ar trebui sa ne deranjeze salariile altora chiar daca sunt f mari in comparatie cu salariul mediu al unui roman. Ce sa faci . Nu toata lumea are noroc de un post bun .Fiecare traieste cum poate . Acina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 27
  • Creat
  • Ultimul răspuns
sa nu uitam ca salariul mare a lui Marin este platit de toata populatia , a se citi : orice posesor de TV trebuie sa plateasca abonamentul TVR (angajatorul lu Marin) desi multi nu se uita mai deloc sau deloc la TVR , ci aleg canale mai bune. Deci pe Marin o platim cu totii... devine mai interesant nu ????de ce o platim asa de mult daca nu ne place ? ptr ca suntem obligati sa platim TVR ....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu sunt de acord ca trebuie sa platim obligatoriu la o televiziune pe care rar o vad, si in nici un caz nu ma uit al Andreea Marin...nu o invidiez (imi place de ex. Raduleasca), dar cand o vad cum isi tzuguie buzisoarele si mareste okisorii si intreaba:"Daaaa, si ce ati simtit cand v-ati revazut???", si ca nu poate scoate un cuvant fara desfasurator...mi se taie..... am ajuns sa evit si produsele la care a facut reclama.... Esca macar face stiri, si a fost recunoscuta si afara....si eplatita dintr-o firma privata, treaba lor... Dar ca sa platesc taxe la stat ca sa-si puna Marin silicoane...bleah...[indecent] V. veni, vidi, Victorie!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

silicoanele sunt o noutate ptr mine, dar e treaba ei . banii multi pe care-i da TVR ei, televiziune de stat , asta e problema. nimeni nu discuta salariile enorme ale vedetelor angajate la televiziuni particulare , cum fac de au atitia bani ii priveste. problema noastra este Andreea Marin, si de stringe bani TVR de la populatie , buget si reclame? ca sa aiba destui si ptr Marin!!!!! ca multe institutii de stat TVR e falimentar.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haideti sa fim seriosi ca salariul Andreei Marin provine din alte fonduri( a se citi aici advertising, producatorul de origine al emisiunii, etc.). Nu e platita ea din abonamentul Radio-TV. Cred ca a discuta salariul oricui, ca sa nu mai vorbim de cel al unei vedete nu duce nicaieri. Asta e salariul ei oameni buni si pace!!! Ca e socant mai ales fata de salariul romanilor, e adevarat, dar nicaieri, nimeni nu e egal cu celalalt. Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intrebarea este daca acea suma vehiculata de un ziarist necunoscut este reala???Si iata cum ne dam cu presupusul pe baza zicerii unui necunoscut care , repet, a vrut prin articolul sau sa-si vanda foaia!! O avea A.M. salar mai mare dar nici suma din articol nu cred. Sa va zic un banc care l-am auzit chiar zilele astea si tare se mai potriveste aici! Un vanzator ambulant de ziare, striga cat il tine a gura, pentru a vinde ziatul bineinteles: - Mare escrocherie! 12 victime!! Se opreste un cetatean, cumpara ziarul si cauta repede articolul cu pricina , si nicaieri nu-l gaseste, dar vanzatorul continua sa strige: - Mare escrecherie! 13 victime! ....... O fii de ras , o fii de plans,iata cum vine cu manipularea persoanelor prin mass-media! La toti numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...