Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pretul unui suras de Craciun


Recommended Posts

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ca si in"Lasa grijile,incepe sa traiesti",Dale Carnegie ne da o lectie de viata.Cartile lui ar trebui citite de toti. Un suras?Nu numai de Craciun!Tot timpul... "LA MULTI ANI,CATALIN!" si multumim ca ne aduci aminte... Sarbatori Fericite! July si bb.Teodora Cristiana P.S.Voi reciti cartile ptr.ca am cam uitat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Scriu cu intarziere la acest subiect, care s-a vrut a fi un subiect de Craciun, dar pe care eu il consider un subiect de orice zi, de fiecare zi. Eu, din fire, de mica, imi place sa zambesc. De fapt, acum a devenit un lucru normal, ca si privitul la cineva, numai ca privitul contine si zambetul. Zambesc la oameni pe strada, la animale ( prietenul meu rade de mine ca : "ce zambesti la cainele ala?" ), la ce vad in vitrinele magazinelor, la tot...Desi, de multe ori zambetul meu nu exprima si ce am in suflet, dar pentru cei care ma privesc e zambetul...Si ma bucur cand in vad ( in mai toate cazurile ) ca mi se raspunde tot cu un zambet. Bine, aici, in Franta, unde sunt eu, ca in tara se intampla mai rar...Poate si viata, care este mult mai dura ca aici, aici e mai usoara si mai placuta de trait...Dar, oameni buni, nu lasati greutatile sa va fure ce este mai frumos in voi...Pentru ca un zambet poate schimba multe, cred eu...Oricarui om ii face placere sa vada la cel de langa el cum ii zambeste...Cred ca oricarui om i-ar place sa i se spuna ca este placut cand este vazut zambind. Incercati sa fiti naturali cand o faceti si o sa vedeti ca o sa vina ca si de la sine...Va doresc sa [:)] in orice clipa........ [:)][:)][:)][:)][:)][:)][:)][:)][:)][:)][:)][:)] P.S. Va place cand vedfeti atatea zambete in fata voastra? Vreau si eu sa vad pe fata voastra la fel...Va pup dulce pe toti! oana-cannes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...