Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Alvaro este bine!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 95
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am urmarit cu sufletul la gura vestile despre micutul Alvaro... dar nu mai scrie nimeni mare lucru de vreo cateva zile. Sper sa se fi pus micutul pe papat intre timp. Elena, sa stii ca te admir foarte mult pentru ceea ce esti: la inceput te-am admirat pentru sinceritatea ta si felul in care ti-ai deschis inima aici pe forum si apoi m-am minunat de cat de atenta ai fost cu sarcina si cate informatii ai cerut si dat aici pe forum si tare m-am intristat cand am auzit de problemele micutului tau. Dar inca o data ai dat dovada de a fi o sotie si mama puternica si ai trecut prin greutati respectabil. Bravo tie! Nu pot decat sa iti urez sa fii fericita alaturi de bb si de sotul tau, sa fiti cu totii sanatosi si sa va iubiti pana la adanci batranete si sa dea Dumnezeu sa nu iti mai rezerve viata surprize de genul asta. Sarbatori fericite si un calduros "La multi ani!", un 2004 plin de impliniri si bucurii. Mamamariana [pegeam] [pegeam] [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vestile sunt de bun augur... Alvaro e ok , e hranit pe nasuc, insa Elena nu il lasa si sta langa el , insista sa ii puna tatica la dispozitie...apoi, trebuie sa ia in greutate ca sa il lase acasa si sa zicem ca mai dureaza vreo saptamana...Elena e obosita,insa optimista, sta tot timpul in picioare langa el...soacra ei este la ea ,are grija de casa si o incurajeaza,se roaga intruna...Sa le dea Domnul sanatate si putere in continuare...o sa ii sun peste vreo doua trei zile sa vedem ce mai fac...va pup pe toate si La multi ani! Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...