Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Alvaro este bine!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 95
  • Creat
  • Ultimul răspuns
am incercat sa o sun de cateva zile si nu am reusit deloc sa vorbesc cu ea...stiam ca d esun pe fix dau de soacra ei care vorbeste numai spaniola si pe mine ma depaseste situatia...in fine, nu prea am avut de ales si am sunat si ieri si am vorbit cu soacra, am sunat si azi si tot pe ea am gasit-o...am inteles eu cate ceva dar nu puteam sa formulez intrebarile nicicum...drept urmare m-a ajutat nice_roxy si a sunat-o ea...vestile sunt urmatoarele:ezi a fost operat la stomac Alvaro..se pare ca avea intestinul blocat si din cauza ast anu manca...nici soacra nu are vesti postoperatorii,insa stie ca dr.care a operat bebele e unul foarte bun.asta a aflat Roxy, asta mi-a zis si mie soacra...acum, sa speram ca Elena ne va suna sa ne dea personal vesti...sa dea Domnul sa auzim numai vesti bune! Sanatate la toata lumea... Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offfff,atat de micut si atat de multe operatii[q]. Sa dea bunul Allah si sa fie bine,sanatos si sa pape muuult. Asteptam vesti draga Laura,pana cand Elena va putea intra sa ne zica mai multe. Micutule,multa sanatate si parintilor curaj ,inca putina forta si poate toate se vor termina cu bine si vor pleca acasa. [flo][flo]pt Elena curajoasa[pup] Nicole&Amira
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...