Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Alvaro este bine!


Recommended Posts

Draga elena, as vrea si eu sa iti spun ca si noi ne rugam pentru Alvaro, si baietelul meu mereu zice sa ne rugam ca "sa il vindece Domnul Isus ". Alvaro a devenit un baietel foarte puternic!ne bucuram impreuna cu voi si va dorim sa vedeti dragostea lui Dumenzeu aproape de voi in toate incercarile grele prin care treceti. El va iubeste! cu drag, ana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 95
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sa va traiasca micul luptator si sa se faca bine cit mai repede. Mult noroc intregii voastre familii, sunteti o familie minunata si anul nou sa va aduca sanatate si bucurii. There is a difference between knowing the path and walking the path.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Elena, Al, si Alvaro- Daniel! Vor veni si zilele in care nu va va veni sa credeti prin ce ati trecut si ce puternici ati fost toti trei. Atunci toata aceasta experienta covarsitoare va servi ca o legatura puternica a voastra, unul cu celalalt, si a voastra cu Dumnezeu. M
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Elena , ne bucuram mult ca ai vesti bune despre micutul vostru. Speram sa-l aveti foarte curand acasa in mijlocul familiei. Si da, cand ai timp asteptam povestea nasterii lui. Adela http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Adela%20P
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Elena, Sa iti traiasca micutzul Alvaro , sa fiti sanatosi si sa cresteti mari si voinici ! Imi pare rau ca nu te pot ajuta concret, ma rog ca Dumnezeu sa fie cu voi ! Va doresc multi ani fericiti si sanatate !!! "Daca dragoste nu e, nimic nu e" Lili
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca ati trecut cu bine si peste acest hop cu stomacelul ! Sa dea Domnul sa fie ultimul hop si sa ajungeti acasa cat mai curand ! Asteptam povestea nasterii lui Alvaro. Nastere, care se pare ca nu a fost prea grea, o data ce, deja, iti doresti al 2-lea BB. [;)] [pup] Nina & [copil] Nina-Cristina (2 ani in ianuarie) http://www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa fiti sanatosi toti 3 si sa va bucurati de fiecare clipa petrecuta impreuna. Vei vedea Elena ca micutzul tau va avea un destin special, care va compensa inceputul furtunos al vietii lui. Vazand fotografiile din spital, mi-au dat lacrimile si am retrait aventura nasterii fetitei mele, aceleasi fotografii, aceleasi tuburi, aceeasi aparatura de monitorizare, aceleasi sperante... Sa va ajute Dumnezeu! Elena & Maria Bucuria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Elena, sper ca acest necaz sa fie ultimul pentru tine, micutul tau si familia voastra, sa creasca mare si sanatos si sa-ti aduca multe bucurii. piticul tau este un luptator, ai sa vezi ca asa va fi! Multa multa sanatate. Va pupam, Ada si bb Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...