Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Alvaro este bine!


Recommended Posts

DE LA INCEPUT TIN SA VA MULTUMESC MULT DE TOT CA IMI SUNTETI ALATURI IN ORICE MOMENT... Deci pe data de 6.01.2004 Alvaro-Daniel =scheletronul= este acasa cu mami si tati ai lui care il iubesc enorm de mult. MULTUMESC, MULTUMESC,MULTUMESC MULT -NU STIU DE CITE ORI SA VA MULTUMESC PENTRU TOATE RUGACIUNILE SI TOATE VORBELE BUNE ADRESATE LUI ALVARO-DANIEL si mie + tati Al..dar eu sincer va MULTUMESC MULT DE TOT SI ASA CUM VOI TOTI V-ATI RUGAT PENTRU NOI SI NOI LA RINDUL NOSTRU NE RUGAM PENTRU VOI TOTII MEMBERI ACESTUI FORUM CARE ATI FOST ALATURI DE NOI IN ACELE 27 DE ZILE NEGRE -CARE VREAU SA LE DAU UITARI CU TOATE CA NU POT-...VOR FI IN SUFELTUL MEU TOT TIMPUL,,,ACUM MA UIT LA AL MEU INGERAS aLVARO-DANIEL SI NU IMI VINE SA CRED PRIN CITE A TREBUIT SA TREACA CA SA FIE LINGA NOI CEL CARE IL DORIM SI IUBIM FOARTE MULT...DAR CU DUMNEZEU INAINTE... Trebuie sa fug la scheletron ca ii este fomica,,am fugit..si poze noi o sa pun cind adoarme Alvarica. VA multumesc ! Elena&Al&Alvaro-Daniel va pupam mult de tot http://community.webshots.com/user/elenalove27
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 95
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sunteti niste parinti puternici,iar ALVARO va fi fericit cu asa parinti.Ii doresc tot binele din lume micutului vostru,iar voua sa va dea d-zeu sanatate,fericire si iubire. Sa va aduca bunul d-zeu numai liniste sufleteasca si multa dragoste in sufletul vostru de parinti. Va admir!!! Cu drag,Nati[flo] SA AUZIM NUMAI DE BINE!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elena ma bucur mult ca sunteti acasa toti trei acum. Ii doresc lui Alvaro-bebe sa creasca mare si frumos, sa pape mult si mami sa fie nevoita sa-l dezmierde "Grasunelul".[mamica] Adela http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Adela%20P
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
  • Adaugă...