Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

COLINDUL CELUI FARA TARA


Recommended Posts

bine macar ca am deschis deabia acum.oricum am plins in seara de craciun ,dar noi din israel nu simtim deloc sarbatorile. eu intotdeauna de sarbatori fac multa mincare ca acasa la mama ,insa daca aici nu avem "febra sarbatorilor" ,degeaba.in plus am facut si un brad frumos.voi de aici aveti alta parere????[bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si noi am avut brad (chiar daca a fost din plastic) si mincarea traditionala nu a lipsit[papica][papica][papica]am petrecut cu adevarat un Craciun cum nu s-a mai intimplat de 4 ani incoace:cu prietenii si cu mama. Am [alcool][alcool]si am ascultat colindele romanesti dar tot vreau un Craciun "acasa" si cu ajutorul lui Dumnezeu ,are sa se implineasca si acesta dorinta. [cheers][cheers][cheers] SA FITIT FERICITI ORIUNDE VA AFLATI DRAGI PRIETENI . Avem si [foto]pe care o sa le pun zilele acestea . Alo,fetele din Israel ,unde facem Revelionul? krissias si Alexandra http://community.webshots.com/user/krissias
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...